REKLAMI GEÇ

Başkan Avni Örki Yeniköylüleri dinledi

Başkan Avni Örki Yeniköylüleri dinledi

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Yeniköy Mahallesi sakinleriyle buluştu, sorunlarını ve taleplerini dinledi. Başkan Örki, “Bizi sizlerin desteği bu göreve getirdi. Biz de sizleri dinlemek varsa sorunlarınıza çözüm bulmak için yanınıza geldik” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Kasım 2019 Perşembe, 17:34

Mahalle gezilerini sürdüren Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, bu kez de Yeniköy’ü ziyaret etti. Başkan Örki’ye Yeniköy Muhtarı Tuncer Öz ile birlikte Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları da eşlik etti. Yeniköy Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleşen buluşmaya mahalle sakinleri de büyük ilgi gösterdi.

Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Örki, “Ben her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelmeye dikkat ediyorum. Sadece seçimden seçime değil her zaman sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi ilçemizde 61 mahallemiz var. Tüm mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelmek bizi heyecanlandırıyor, daha çok çalışma azmi veriyor. Sizlerin desteği ile bu kutsal görev nasip oldu. Bizim amacımız sizlerin mutluluğu, ferahı ve huzuru için çalışmak. Bize oy veren vermeyen ayrımı yapmadan her vatandaşımıza hizmet ediyoruz. Bugün başkan yardımcılarımla birlikte sizin sorunlarınızı dinleyeceğiz. Bizim görevlerimiz arasında ise imkanlar dahilinde gerekeni yapacağız. Eğer sorun bizim dışımızda ise ilgili kurumlara sorunu iletiyoruz” dedi.

Yeniköy’de yaşayan vatandaşlar mahallelerindeki sorunlarını Başkan Örki’ye aktarma imkanı buldular.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
8 Ağustos 2022 Pazartesi 22 32
9 Ağustos 2022 Salı 21 32Gökgürültülü Sağanak Yağışlı
10 Ağustos 2022 Çarşamba 21 32Çok Bulutlu
11 Ağustos 2022 Perşembe 21 32Parçalı Bulutlu
12 Ağustos 2022 Cuma 21 32Parçalı Bulutlu