Başkanın görevlerini öğrendiler - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Başkanın görevlerini öğrendiler

Başkanın görevlerini öğrendiler

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlkokulu 4-A sınıfı öğrencilerini ağırladı, “Belediye Başkanlarının Görevleri” konulu dersi verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Nisan 2016 Pazartesi, 11:37

Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği İlkokulu’nun 4-A sınıfı öğrencileri, ders konularından birisi olan ‘Yerel Yönetimlerde Belediye Başkanlarının Görevleri’ konusunu yerinde işlemek üzere Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret etti. Ziyarete öğrencilerle birlikte Okul Müdürü Abidin Mutlubaş, Müdür Yardımcısı Mustafa Helvacı, sınıf öğretmeni Yurdagül Doğramacı, Okul Aile Birliği Başkanı Veli Tarhan da katıldı.

denizli-pamukkale-universitesi-gurlesin-ogrenci-1

DERSİMİZ YEREL YÖNETİMLER
Başkan Gürlesin, yerel yönetimlerin görev alanları, nasıl çalıştıkları, hizmet yelpazesi, belediye başkanlarının seçiminden çalışma alanlarına kadar ders konusuyla ilgili tüm detayları öğrencilere anlattı.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi olarak eğitimi çok önemsediklerini ifade etti. Gürlesin, “Bugün güçlü Türkiye’nin teminatı, geleceğimiz olan siz çocuklarımızla birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Bizim çalışma alanımız, sizin de ders konunuzla alakalı bugün sizlere yönelik paylaşımlarda bulunduk. Faydalı olabildiysek ne mutlu bizlere. Pamukkale Belediyesi olarak bizim eğitime bakış açımız farklı. Eğitimi çok önemsiyoruz. Sizler ne kadar iyi eğitim alırsanız, sizleri geleceğe ne kadar iyi hazırlayabilirsek ülkemizde o denli güçlü olur. Bu nedenle ilçemizde eğitim kurumlarımıza, okullarımıza yönelik fiziki ihtiyaçlarının giderilmesinden çocuklarımıza destek anlamında sağladığımız eğitimsel araçlara kadar eğitime desteğimiz sürüyor. Pamukkale Belediyesi olarak eğitim noktasında ilçemizde ihtiyaç duyulan her alanda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

denizli-pamukkale-universitesi-gurlesin-ogrenci-2

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
1 Ocak 1970 Perşembe
1 Ocak 1970 Perşembe
1 Ocak 1970 Perşembe
1 Ocak 1970 Perşembe
1 Ocak 1970 Perşembe