REKLAMI GEÇ

Ege ile Gaga Pamukkaleli miniklerle buluşuyor

Ege ile Gaga Pamukkaleli miniklerle buluşuyor

Pamukkale Belediyesi TRT Çocuk lisanslı Ege ile Gaga adlı tiyatro gösterisini ücretsiz olarak miniklerle buluşturuyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Çocuklarımızın en sevdiği çizgi film kahramanlarından Ege ile Gaga’yı Pamukkale’mizde ağırlayacağız. Ücretsiz etkinliğimize tüm miniklerimizi bekliyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Eylül 2023 Perşembe, 11:53

Pamukkaleli çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler, kurslar düzenleyen Pamukkale Belediyesi, çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerin olan Ege ile Gaga’yı Pamukkaleli çocuklarla buluşturuyor.

Geçtiğimiz ay, Kaptan Pengu ve Arkadaşları’nı Pamukkale’ye getiren Pamukkale Belediyesi, bu kez TRT Çocuk ekranlarında çocukların en sevdiği diğer çizgi film kahramanlarından Ege ile Gaga’yı getiriyor. Tiyatroda yeniden can bularak, müzikli bir gösteriyle çocuklarla buluşacak olan Ege ile Gaga, 23 Eylül 2023 Cumartesi günü Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda saat 11.00 ve 13.00 olmak üzere iki seansta ücretsiz olarak minik seyircilerinin karşısına çıkacak.

TRT Çocuk kanalının en sevilen çizgi filmlerinden biri olan Doğa dedektifleri ile anılan, gizemlerin peşini bırakmayan bir çocuk ve maceracı bir karganın sürükleyici maceralarının anlatıldığı Ege ile Gaga, Pamukkale Belediyesi öncülüğünde Denizlili çocuklarla buluşacak. Kahramanlarımız, meraklı dedektif Ege ve yardımcısı, maceracı karga Gaga yepyeni ve sürükleyici bir maceralarını kıpır kıpır danslarıyla Denizlili çocukları eğlendirecekler.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “En değerlilerimiz olan çocuklarımıza sürprizlerimiz devam ediyor. Her çocuk bir kahraman, her çocuk bir maceracı, keşifçi, meraklı. Dedik ki, çocuklarımıza en sevdikleri doğa dedektifleriyle buluşturalım. Geçtiğimiz ay Kaptan Pengu ve Arkadaşları’nı ağırlamıştık. Çocuklarımızda o gösteri de çok eğlenmiştik. Bu ay da, Ege ile Gaga’nın maceralarını birlikte izleyelim istedik. 23 Eylül 2023 Cumartesi günü Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda saat 11.00 ve 13.00 olmak üzere iki seansta bizlerle buluşacak olan Doğa Dedektifleri Ege ile Gaga’da buluşalım. Hem eğlenip, hem de heyecanlı bir maceranın peşine düşeceğimiz tiyatro gösterisine tüm Denizlili çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
10 Aralık 2023 Pazar 5 12Çok Bulutlu
11 Aralık 2023 Pazartesi 7 14Sağanak Yağışlı
12 Aralık 2023 Salı 7 15Sağanak Yağışlı
13 Aralık 2023 Çarşamba 7 15Parçalı Bulutlu
14 Aralık 2023 Perşembe 6 18Parçalı Bulutlu