Örki’den çalışan anneleri kreş sözü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Örki’den çalışan anneleri kreş sözü

Örki’den çalışan anneleri kreş sözü

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki Aktepe ‘de vatandaşlarla buluştu. Örki çalışan anneler için ilçeye kreşler yapacaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Şubat 2019 Pazar, 11:40

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Aktepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Programa AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nail Şan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Etkinlikte konuşan Örki, “Gençliğim bu mahallede, Aktepe’de geçti. Halen de bağlarım hiç kopmadı. Bu yüzden bölgemizin sorun ve eksiklerini biliyorum. Daha güzel bir Pamukkale ve Aktepe için çalışacağız. Sizin de Aktepe’nin evladı olarak bana ve ittifakımıza sahip çıkacağınıza yürekten inanıyorum” dedi.

“SİZ MUTLUYSANIZ BİZ DE MUTLUYUZ”
Pamukkale’nin daha güzel, insanlarının daha mutlu olması için gece gündüz çalıştıklarını dile getiren Örki, “Pamukkale ile ilgili hiç durmadan hayal kuracağız, her daim daha ilerisini düşünecek, kendimize daha yüksek hedefler koyacağız. Amacımız siz Pamukkaleli vatandaşlarımızın daha mutlu olması. Çünkü siz mutluysanız biz de mutluyuz. Bunun bilincinde çalışıyoruz. Allah’ın izni sizlerin tercihi ile 1 Nisan’dan itibaren güzel Pamukkalemize gözümüz gibi bakacağız ve onu namusumuz gibi koruyacağız. Size bunun sözünü veriyorum” diye konuştu.

ÇALIŞAN ANNELERE KREŞ SÖZÜ
Pamukkale İlçesi’nde çalışan annelere seslenen Örki, “Pamukkale cinsiyet fark etmeksizin erkeğinden kadınına, gencinden yaşlısına kadar üreten bir şehir. Çalışmayı, ekonomiye katkıda bulunmayı seven insanlarız. Aranızda çocukları olduğu için çalışamayan veya çalışırken zorluk çekenlerin de olduğunu biliyorum. Bu yüzden çalışan annelerimiz için mahallelerimize kreşler yapacağız. Bu sayede çalışan annelerimiz çocuklarını güvenli bir şekilde kreşlerimize bırakarak işlerine gidebilecekler. Çocuklar da bu merkezlerimizde hem eğlenip, hem de eğitici aktivitelerle öğrenim görecekler” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı