Pamukkale Belediyesi’nin esnaflara destek ödemeleri devam ediyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesi’nin esnaflara destek ödemeleri devam ediyor

Pamukkale Belediyesi’nin esnaflara destek ödemeleri devam ediyor

Pamukkale Belediyesi’nin esnaflara nefes aldıran 1400 TL nakdi destek ödemeleri devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “1400 TL Nakdi destek ödemeleri esnaflarımızın hesaplarına yatırılıyor” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Temmuz 2021 Cuma, 10:35

Pamukkale Belediyesi, koronavirüs pandemisinin en çok etkilediği kesim olan esnafların yanında olmaya devam ediyor. Bu dönemde pandemiden dolayı faaliyetleri durdurulan ya da işleri bozulan kahvehane, kafe, çay ocağı gibi yerler ile okul kantinleri, internet kafeler, lunaparklar, hamam, halı saha, spor salonu, bilardo ve oyun salonları, berber, kuaför, güzellik salonu, lokanta, restoran, düğün salonu, fotoğrafçı, müzisyen ve benzeri işyeri ve işletmelere tek seferde 1400 TL nakdi yardım desteği sağlanıyor.

Esnaflar, belirlenen sektörlerde faaliyet gösterdiğine dair vergi levhası ve işyeri açma ve çalışma ruhsatları ile birlikte www.pamukkale.bel.tr adresinden başvurularını yapabiliyor. Gerekli incelemelerden sonra evraklarında eksik bulunmayan esnafların hesaplarına 1400 TL nakdi destek bedeli yatırılıyor.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, pandemiden dolayı herkes gibi esnafların da sıkıntı yaşadığını ifade ederek, “Biz bu dönemde hem vatandaşlarımızın hem de esnaflarımızın yanında olduk. Meclisimizden aldığımız kararla Pamukkaleli esnaflarımıza 1400 TL nakdi yardım yapmaya devam ediyoruz. Yapılan başvurular inceleniyor ve hak kazanan esnaflarımıza ödemeleri yapılıyor. Belirlenen sektörde olup faaliyetleri durdurulan esnaflarımız www.pamukkale.bel.tr adresinden başvurularını yapabilirler. Biz her zaman olduğu gibi esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
4 Ağustos 2021 Çarşamba 22 43Sıcak
5 Ağustos 2021 Perşembe 22 43Sıcak
6 Ağustos 2021 Cuma 22 43Sıcak
7 Ağustos 2021 Cumartesi 21 37Sıcak
8 Ağustos 2021 Pazar 19 38Sıcak