Pamukkale Belediyesporlu Bahadır Emer Isparta’dan madalyayla döndü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale Belediyesporlu Bahadır Emer Isparta’dan madalyayla döndü

Pamukkale Belediyesporlu Bahadır Emer Isparta’dan madalyayla döndü

Pamukkale Belediyespor’un aktif olduğu branşlardan halterden bir derece haberi daha geldi. Isparta’da yapılan Gençler Okullararası Halter Türkiye Şampiyonası’nda Bahadır Emer Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Aralık 2021 Pazartesi, 13:40

Pamukkale Belediyespor çeşitli branşlarda başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Halterde hafta sonunda Isparta’da Gençler Okullararası Halter Türkiye Şampiyonası’nda ülke genelinden yüzlerce sporcu mücadele verdi.

Şampiyonada Pamukkale Belediyespor adına yarışan 81 kilogram sporcusu Bahadır Emer, koparmada 98 kilogram, silkmede de 120 kilogram kaldırarak toplamda 218 kilogramla 23 sporcu arasında Türkiye üçüncüsü oldu.

Pamukkale Belediyespor Onursal Başkanı ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her branşta başarılar elde edildiğini ifade ederek, “Son olarak Isparta’da yapılan Gençler Türkiye Halter Şampiyonası’nda sporcumuz Bahadır Emer güçlü rakipler arasında üçüncülüğü elde etti. Biz Pamukkale Belediyespor çatısı altında bulunan sporcuların başarılı olması için gereken ne varsa yapıyoruz. Bir kez daha sporcumuzu kutlar, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
29 Ocak 2022 Cumartesi -3 6Çok Bulutlu
30 Ocak 2022 Pazar 2 9Çok Bulutlu
31 Ocak 2022 Pazartesi 0 5Karla Karışık Yağmurlu
1 Şubat 2022 Salı -4 10Yağmurlu
2 Şubat 2022 Çarşamba 5 9Yağmurlu