Pamukkale’de ambalaj atıkları ayrı toplanacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Pamukkale’de ambalaj atıkları ayrı toplanacak

Pamukkale’de ambalaj atıkları ayrı toplanacak

Çevre konusuna büyük önem veren Pamukkale Belediyesi, ilçe genelinde ambalaj atığı toplama ile ilgili olarak protokol imzaladı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Atıkların ayrıştırılması çok önemli. Biz de bu konuya büyük önem veriyoruz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Kasım 2020 Cuma, 13:15

Hayata geçirdiği projelerde çevreyi ön planda tutan Pamukkale Belediyesi, ambalaj atıklarının toplanması ile ilgili protokol imzaladı.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile Kolaoğlu Kağıtçılık yetkilisi Ali Haydar Kolaoğlu arasındaki protokolle ilçe genelinde 3 yıl boyunca ambalaj atıklarının toplanması imza altına alındı.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, çevre konusuna büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Kağıt, karton, plastik, pet şişe, metal ve cam ürünlerin çöplerden ayrı olarak toplanması ve geri dönüşüme gönderilmesi geleceğimizi korumak adına çok önemli. Biz de bu konuda ilçemiz genelindeki 61 mahallemizi kapsayacak şekilde protokol imzalayarak 3 yıl boyunca bahsi geçen atıkların toplanmasını sağlayarak geri dönüşüme kazandıracağız. Vatandaşlarımızdan ricamız geri dönüşüme gidecek olan atıkları evsel atıklardan ayrı toplamaları. İmzalanan protokolün hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar

Haso   -  Bağlantı 20 Kasım 2020, 15:05

Vatandaştan Çevre Temizlik (Çöp) Vergisi almıyor mu devlet? Kullanılan su miktarı kadar hem de. Ne alakası varsa! Ayırın o zaman kendiniz çöpü de

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
2 Aralık 2020 Çarşamba 5 16Parçalı Bulutlu
3 Aralık 2020 Perşembe 4 17Parçalı Bulutlu
4 Aralık 2020 Cuma 4 17Parçalı Bulutlu
5 Aralık 2020 Cumartesi 4 17Parçalı Bulutlu
6 Aralık 2020 Pazar 4 18Parçalı Bulutlu