Vural: Tarih 30 Mart’ta bizi yazacak - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vural: Tarih 30 Mart’ta bizi yazacak

Vural: Tarih 30 Mart’ta bizi yazacak

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, iddialı konuştu. CHP’nin sevilen Başkan Adayı Vural, “Tarih 30 Mart’ta bizi yazacak. Çünkü halk 30 Mart’ta tarih yazacak” diye konuştu. Vural, “Bana ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne inanan güvenen ve oy verecek olan tüm Denizlililere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

/ DENİZLİHABER / 28 Mart 2014 Cuma, 16:53

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, son düzlükte de iddialı konuştu. Özellikle Ak Parti’nin oy deposu olarak görülen bölgelerde ezber bozma hesabı yapan İbrahim Vural, seçmenin yarısından fazlasının oyunu alarak 30 Mart’tan çıkacaklarını söylemişti.

ibrahim-vural-kimdir-anons

ARTIK ÇOK YORULDUK
Vural, seçime saatler kala yaptığı son açıklamada “Tarih 30 Mart’ta bizi yazacak” diye konuştu. Gerekçe olarak halkın 30 Mart’ta tarihi yazacak olmasını gösteren Vural, “Çok yorulduk. Ülke olarak, Denizli olarak, Pamukkale olarak yorulduk ama seçim temposundan değil. Yaşadığımız gerilimden, sıkıntıdan, güvensizlikten, kamplaşmadan, ayrımcılıktan, kavgadan yorulduk. İnşallah tüm bunlar 30 Mart akşamı geride kalacak” diye konuştu.

projeler

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Pamukkale’nin yanı sıra Merkezefendi’den de gelen sonuçların kendisini bir kat daha mutlu ettiğini dile getiren Vural, “Allah’ın izniyle merkezdeki 2 büyük ilçede de halk iktidara gelecek. Bana ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne inanan, güvenen ve oy verecek olan tüm Denizlililere teşekkür ediyorum” diye konuştu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin gelinen noktada her görüşten insanın rahatlıkla oy verebileceği bir birleştirici güce dönüştüğünün altını çizen Vural, “30 mart’tan sonra Denizli’de yeni bir dönem başlayacak” dedi.

3 PUSULADA DA ALTI OKUN BAĞRINA BASIN
Vural, seçmenin vatani görevini 30 Mart günü sandıkta yerine getireceğine dikkat çekerken, “Beni, bu kardeşinizi nasıl bağrınıza bastıysanız, 30 Mart’ta da önünüze konulan 3 oy pusulasında da evet mührünü altı okun bağrına basmanızı istiyorum. Unutmayın, ilçenizin ve kentinizin kaderini değiştirmek sizlerin elinde” diye konuştu.

web kopya

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
22 Eylül 2021 Çarşamba 17 29Parçalı Bulutlu
23 Eylül 2021 Perşembe 15 23Sağanak Yağışlı
24 Eylül 2021 Cuma 8 26Az Bulutlu
25 Eylül 2021 Cumartesi 10 29Az Bulutlu
26 Eylül 2021 Pazar 12 31Az Bulutlu