Vural Yüzde 50’ye doğru adım adım - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Vural Yüzde 50’ye doğru adım adım

Vural Yüzde 50’ye doğru adım adım

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, yoğun bir çalışma temposu göstererek seçmenle kurduğu diyalog sayesinde ezberleri bozma hesapları yapıyor. Şu ana kadar 150 binden fazla vatandaşla yüz yüze görüşen Vural, CHP’nin uzun yıllardır beklediği oyu yakalayamadığı kritik bölgelerde sürpriz peşinde.

/ DENİZLİHABER / 14 Mart 2014 Cuma, 10:36

30 Mart yerel Seçimleri’nin şüphesiz en çok konuşulan isimlerinden CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı İbrahim Vural, partisinin son seçimlerde beklediği oyu alamadığı Aktepe, Karşıyaka, Anafartalar, Dokuzkavaklar, Fatih, Cumhuriyet ve Kayıhan gibi mahallelerde sürpriz peşinde.

EZBERLERİ BOZACAK
Kritik bölgede ezber bozma hesabı yapan Vural, geçtiğimiz haftalarda dillendirdiği en az yüzde 50 oy oranına doğru tempolu çalışmasını sürdürüyor. Ocak ayından bu yana özellikle bu bölgelerde etkili ve yoğun bir çalışma sergileyen Vural, “CHP’nin oy alamaz dendiği yerlerde 30 Mart akşamı sonuçlara bakın. Biz Pamukkale seçmeniyle önemli bir bağ kurduk. Bu bağı hiç kimse bozamaz. Ama biz ezber bozarız” diye konuştu.

PAMUKKALE BİZİ BAĞRINA BASTI
Cumhuriyet Halk Partisi tarafından 30 Mart seçimleri için Pamukkale Belediye Başkanlığı hedefiyle başlatılan çalışmaların artık tüm kesimleri içine alan bir kitlesel harekete dönüştüğünün altını çizen Başkan Vural, Pamukkale’de her kesimden insanın kendilerini bağrına bastığına vurgu yaptı.

VURAL ANKETTEN YÜZDE 44 İLE ÇIKTI
Yapılan kamuoyu araştırmalarının da en az yüzde 50 hedefinin ne denli doğru olduğunu gösterdiğini dile getiren Vural, ilçede kendilerinden bağımsız araştırma yapan Gezici’nin yüzde 44 ile CHP’yi birinci parti gösterdiklerine dikkat çekti.

150 BİNDEN FAZLA SEÇMENLE KUCAKLAŞTI
Seçim çalışmaları süresince günde ortalama 14 saat aralıksız çalışan Vural, bugüne değin 150 binden fazla seçmenle kucaklaştı. Vural, seçim bölgesindeki birçok mahallede 3. ve 4. Tur gezilerini sürdürüyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Mayıs 2021 Cumartesi 12 33Parçalı Bulutlu
16 Mayıs 2021 Pazar 15 29Çok Bulutlu
17 Mayıs 2021 Pazartesi 12 30Az Bulutlu
18 Mayıs 2021 Salı 13 34Az Bulutlu
19 Mayıs 2021 Çarşamba 16 35Az Bulutlu