Yardıma muhtaçlara sosyal market - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yardıma muhtaçlara sosyal market

Yardıma muhtaçlara sosyal market

Pamukkale Belediyesi ve Türk Kızılayı Denizli Şubesi, ihtiyaç sahiplerine ile doğal afetten zarar görenlere yapılacak çeşitli yardımlarda işbirliği için “Sosyal Market” projesini hayata geçiriyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Şubat 2015 Çarşamba, 11:07

İşbirliğini içeren protokol, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Türk Kızılayı Denizli Şube Başkanı Habib Yıldız tarafından imzalandı. Protokol 5 yıllık süreci kapsayacak.

İmza töreninde konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Kızılay ile birlikte sosyal market kurmayı düşünüyoruz. İhtiyaç sahiplerine yönelik bir market olacak. Amacımız alınacak olan malzemelerin özellikle esnaflarımızdan işadamlarımızdan bunları vergiden düşürülmesi için böyle bir uygulama yapılması gerekiyordu. Önümüzdeki süreçte kısa zamanda faaliyete geçireceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıdadan ve giyeceğe birçok ihtiyacının karşılanması konusunda yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

Türk Kızılayı Denizli Şube Başkanı Habib Yıldız da, hizmetlerin daha etkin ve daha hızlı şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılması için karşılıklı işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Pamukkale Belediyesi’nden çok önemli bir destek geldi. Ben bu duyarlılığından dolayı Pamukkale Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Gürlesin ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu işbirliğiyle güzel çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

PamukkaleSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
15 Mayıs 2021 Cumartesi 13 33Parçalı Bulutlu
16 Mayıs 2021 Pazar 14 29Çok Bulutlu
17 Mayıs 2021 Pazartesi 14 30Az Bulutlu
18 Mayıs 2021 Salı 15 34Az Bulutlu
19 Mayıs 2021 Çarşamba 16 35Az Bulutlu