Sarayköy araç parkını güçlendirdi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy araç parkını güçlendirdi

Sarayköy araç parkını güçlendirdi

Sarayköy Belediyesi yeni bir otobüs alarak araç filosunu genişletti. Otobüsün direksiyonuna geçen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Vatandaşlarımızın daha konforlu ve rahat ulaşımı için araçlarımızı yenilemeye devam edeceğiz” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Nisan 2017 Cumartesi, 12:24

Sarayköy Belediyesi araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Sarayköy Belediyesi, vatandaşların özel günlerinde ve kültürel, spor etkinliklerinde kullanılmak üzere 200 bin lira bedelle otobüs aldı. Alınan otobüs ile belediye araç parkındaki otobüs sayısı 6’ya yükseldi.

Otobüsün direksiyonuna geçen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, vatandaşlara hizmet anlamında gerekli tüm adımların atılacağını belirtti.

Başkan Özbaş, “Alınan otobüsümüz halkımızın rahat etmesi içindir. Belediyemiz haznesindeki tüm araçlarımız vatandaşlarımızın hizmetindedir. Vatandaşlarımız daha konforlu ve rahat ulaşım imkanı sağlasınlar diye araçlarımızı yenilemeye devam edeceğiz. Amacımız halkımıza hizmet. Halkımız bu hizmetin çok daha iyisine layık. Yeni aracımız hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı