REKLAMI GEÇ

Sarayköy’de 15 Temmuz etkinlikleri başladı

Sarayköy’de 15 Temmuz etkinlikleri başladı

Sarayköy’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri başladı. Bu çerçevede 15 Temmuz gecesi Sarayköy’de tasavvuf müziğinin güçlü isimlerinden Emre Ermiş sahne alacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Temmuz 2017 Çarşamba, 13:10

Sarayköy’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri başladı. İlk olarak Sarayköy Belediye binası önünde 15 Temmuz konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Ardından Sarayköy Kaymakam Vekili Murat Sarı, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçe protokolü, kurum ve kuruluşların müdürleri, siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla ilçe merkez ve mahallelerindeki şehitlikler ziyaret edilerek onların nezdinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anıldı.

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü töreninin Cumartesi günü saat 20.00’de belediye önündeki Atatürk anıtında gerçekleşeceğini belirten Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Asil Türk milleti damarlarında akan asil kanın gücü ile devasa tankların üzerine gözlerini karartıp o gün yürümüştür. 15 Temmuz darbe girişiminde Türk milleti vatana ve millete olan bağlılığını bir kere daha göstermiştir ve tarih tekerrür etmiştir, vatan hainleri büyük bir zaferle bertaraf edilmiştir” dedi.

Başkan Özbaş, tasavvuf müziğinin güçlü isimlerinden olan Emre Ermiş’in sahne alacağı 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü töreninin Sarayköy Belediyesi önünde düzenleneceğini belirterek, tüm vatandaşları davet etti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı