Özbaş, yeni üniversiteliler ile buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Özbaş, yeni üniversiteliler ile buluştu

Özbaş, yeni üniversiteliler ile buluştu

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Pamukkale Üniversitesi Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun yeni öğrencileriyle yemekte bir araya geldi. Öğrencilere telefon numarasını veren Başkan Özbaş, “Ahmet abiniz hep yanınızda. Talep ve sorunlarınızda bir telefon kadar yakınım” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Ekim 2019 Çarşamba, 16:51

Sarayköy Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan yeni binasına mart ayında taşınan PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu fizyoterapi ve alternatif enerji kaynakları teknolojisi programlarıyla 2019-2020 eğitim-öğretim yılında 250 öğrenciye kapılarını açtı.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, yüksek okulun yeni öğrencilerine Hüseyin Kuş Parkı’nda “Sarayköy’e Hoş Geldin” yemeği verdi.

Yemeğe Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy İlçe Emniyet Müdürü Erhan Koç, Sarayköy Meslek Yüksekokul Müdürü Aslı Öztürk Kiraz, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilere Sarayköy’ü anlatan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Sizler bizim evlatlarımız, ailelerinizin bize emanetisiniz. Burada en güzel eğitimi almanız için üzerimize düşen görev neyse yapacağız. Sarayköy, eğitim şehri olma yolunda büyük adımlar atmış bir ilçemiz. Mart ayında belediyemizin imkanlarıyla ilçemize kazandırdığımız PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu binamız ile eğitimde vizyon adımlar atarak çıtamızı en üstlere çıkarmayı hedefliyoruz. Eğitimleriniz için ilçemizi seçmeniz bizlere ayrı bir gurur ve onur verdi. Sorun ve taleplerinizde şahsıma ulaşabilirsiniz. İster arayarak, isterse mesaj atarak bana sorunlarınızı ve taleplerinizi aktarabilirsiniz. Beni bir abiniz olarak görmenizi istiyorum. Bir telefon kadar size yakın olduğumu bir kez daha hatırlatarak eğitimlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Yemekte öğrencilerle bol bol sohbet eden Başkan Özbaş, telefon numarasını paylaştı, “Ahmet abiniz hep yanınızda. Talep ve sorunlarınızda bir telefon kadar yakınım” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı