Sarayköy’de 820 acil çağrıya cevap verildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sarayköy’de 820 acil çağrıya cevap verildi

Sarayköy’de 820 acil çağrıya cevap verildi

Sarayköy Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapmasında 15 günde 820 çağrıya cevap vererek vatandaşların acil ve temel ihtiyaçlarını tedbir kurallarına uygun bir şekilde karşıladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2020 Pazartesi, 18:14

Hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında her an görev başında olan belediye ekipleri, kısıtlama dışındaki günlerde de vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, son 15 günde 820 çağrıya cevap vererek vatandaşların acil ve temel ihtiyaçlarını tedbir kurallarına uygun bir şekilde karşıladı. Ayrıca çağrı numaraları dışında ilçe halkı Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın şahsi telefon numarasından da Özbaş’a taleplerini iletebiliyor.

Vatandaşların taleplerini karşılamanın yanı sıra tüm sokaklara dezenfekte çalışmaları yapan Sarayköy Belediyesi, sokak hayvanlarının yaşam alanlarına da mama ve su bırakmayı unutmuyor. İlçede haftada 3 gün kurulan pazar yerinde koronavirüs tedbirlerini sıkı şekilde yöneten ekipler, pazarın kurulumundan bitimine kadar denetimlerini sürdürüyor.

HER GEÇEN GÜN İYİYE GİDİYORUZ

İlçenin huzuru, vatandaşların sağlığı ve rahatı için ekibi ile birlikte her an görev başında olduklarını belirten Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Sarayköyümüzün ve hemşehrilerimizin sağlığı, rahatı ve huzuru için çok yoğun çaba sarfeden mesai arkadaşlarıma, sağlık çalışanlarımıza, polis, jandarma ve bekçilerimize, fırıncılarımıza ve personellerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma ile Sarayköyümüz için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Koronavirüs ile mücadelemizde her geçen gün iyiye gidiyoruz. Yapmamız gerekenler belli; asla gevşememek, tedbirleri bırakmamak ve ne olursa olsun evde kalmak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı