REKLAMI GEÇ

Serinhisar’da yüksekokula bir adım daha

Serinhisar’da yüksekokula bir adım daha

Serinhisar’da, Pamukkale Üniversitesi’ne (PAÜ) bağlı yüksekokul açılmasına bir adım daha yaklaşıldı. Serinhisar Belediyesi, yüksekokul kampüsü için planlanan 77 dönümlük arazinin tapusunu aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ağustos 2015 Perşembe, 17:29

Serinhisar’da açılması düşünülen PAÜ’ye bağlı yüksekokul için en önemli aşamalardan birisi olan kampüs alanı sorunu çözüldü. Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, girişimleri sonucunda 77 dönümlük alanın tapusunu belediyeye kazandırdı.

Araziyi PAÜ’ye devretmeye hazır olduklarını ve üniversite yönetiminden destek beklediklerini belirten Kobaş, “Serinhisar’ın tüm hayallerini bir bir gerçekleştiriyoruz. Halkımızdan aldığımız güçle daha birçok hayali gerçekleştireceğiz. Bu konu bizim için hayati öneme sahipti.

Serinhisar’ın kabuğunu bu şekilde kıracağını düşünüyor ve inanıyoruz. Herkesten de bu noktada destek bekliyoruz. İlçemizin Denizli’de parmakla gösterilen ilçelerden biri olması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Serinhisarlı hemşerilerimiz hizmetlerin en güzeline layık. Bunu tek başımıza yapamayız. Halkımızla birlikte her türlü zorluğu aşarak Serinhisar’ı hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı