Tavas Nikfer muhtarı ’15 gün köye gelmeyin’ uyarısı yaptı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tavas Nikfer muhtarı ’15 gün köye gelmeyin’ uyarısı yaptı

Tavas Nikfer muhtarı ’15 gün köye gelmeyin’ uyarısı yaptı

Birçok ilçede koronavirüse karşı farklı önlemler alınırken, Tavas’ın Nikfer Mahallesi muhtarı Ali Keysan, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak mahalle dışındaki hemşerilerine ‘gelmeyin’, mahalle halkına da ‘evden çıkmayın’ uyarısı yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Kasım 2020 Perşembe, 11:48

Koronavirüsle ilgili önlemler artırılırken, Tavas’ın Nikfer Mahallesi Muhtarı Ali Keysan da mahalleyi izole etme çalışmaları kapsamında mahalle dışında yaşayan hemşerilerine ‘köye gelmeyin’ uyarısı yaptı.

Denizli Haber’e konuşan Keysan, her yerde olduğu gibi mahallelerinde de vakaların görüldüğünü, iyileşenler olduğu gibi yeni vakalar da olduğunu belirterek, “Bu döngünün önüne geçip, mahallemizde yeni vaka olmaması için jandarmayla birlikte çalışıyoruz. Amacımız, hastalığı mahallemizden uzak tutmak” dedi.

Muhtar Keysan paylaşımında, “15 Gün acil işiniz yoksa kesinlikle Nikfer’e gelmeyin. Nikferli hemşehrilerim de mahallemizden ayrılmasın. Misafirliğe gitmeyin, misafir kabul etmeyin. Hiçbir şey sizin sağlığınızdan önemli değil” dedi. Kapak Fotoğrafı: Osman Ünlü

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Kasım 2020 Perşembe -2 13Az Bulutlu
27 Kasım 2020 Cuma -2 15Az Bulutlu
28 Kasım 2020 Cumartesi -2 15Az Bulutlu
29 Kasım 2020 Pazar -2 15Az Bulutlu
30 Kasım 2020 Pazartesi -1 14Az Bulutlu