Tavas’ı 3’e bölecek - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tavas’ı 3’e bölecek

Tavas’ı 3’e bölecek

Tavas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına Orhan Akyol seçildi. Eski başkan Hurşen Söylemez’den görevi devralan Akyol, üyelerine hizmet için Tavas’ı üç bölgeye ayıracaklarını söyledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Şubat 2015 Cumartesi, 11:30

Tavas ziraat Odası’nın genel kurulunda oluşan yönetim kurulu toplanarak başkanlık seçimini yaptı. Yönetim kurulu başkanlığına Orhan Akyol seçildi. Tavas Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Başlı, mahalle muhtarları, delegeler ve çok sayıda çiftçi katıldığı törenle görevi devralan Akyol, yeni döneme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Tavas Ziraat Odası’nda 8 yıl başkan vekili olarak görev yaptığını anımsatan Akyol, “Bölgemizde tek olan laboratuvarımızda, çiftçilerimiz toprak tahlilleri yaptırarak hangi tarlaya hangi gübreyi atması gerektiği konusunda bilgi edinebiliyorlar. Merkezefendi Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici, Denizli Gıda Tarım ve Hayvancılık Sezgin Kutlu ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, Denizli’de yapılacak olan tüm tahlillerin Tavas’ta yapılmasına karar verdik” dedi.

Tavas’ın 50 mahallesiyle çok geniş bir alana sahip olduğuna da işaret eden Akyol, “Bu nedenle ilçeyi merkez, Karahisar ve Nikfer olmak üzere 3 bölgeye ayırıp, çalışmalarımıza buna göre yön vereceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Hava Durumu

TavasSıcaklık (°C)Durum
En
Düşük
En
Yüksek
26 Haziran 2019 Çarşamba 15 34Az Bulutlu
27 Haziran 2019 Perşembe 15 34Az Bulutlu
28 Haziran 2019 Cuma 16 33Az Bulutlu
29 Haziran 2019 Cumartesi 15 32Az Bulutlu
30 Haziran 2019 Pazar 14 29Az Bulutlu