Bayram İndirimi Chucky Kids’te - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Bayram İndirimi Chucky Kids’te

Bayram İndirimi Chucky Kids’te

Bayram yaklaşıyor. Öncelik yine çocukların olacak. Banu Urgancı, çocuğuna uygun fiyatlı bayramlık kıyafet almak isteyenler için Chucky Kids’i öneriyor.

/ DENİZLİHABER / 1 Ağustos 2013 Perşembe, 15:31

“Nerede o eski bayramlar!” derim her bayramda. Benim çocukluğumda bayram özeldi. Bayramlıklarımı giyeceğim için heyecandan uyuyamazdım. Şimdi mümkün olduğunca kızıma yaşatmak istiyorum bu heyecanı. Ama yinede “Nerde o eski bayramlar!” diyorum.

cucky-kids-bayramlik-ic-8

Çocuklarımıza bayram heyecanını yaşatalım. Öğretelim. Bayramlıklar alalım. “Ben giymeyim o giysin” demeyin bu bayram, sizde giyinin çocuğunuzda giyinsin.

cucky-kids-bayramlik-ic-6

Bunun içinde Chucky Kids’e gidebilirsiniz, çocuklarınıza kaliteli, şık ve uygun fiyatlı bayramlıklar alabilirsiniz. Böylece bütçenizi yormadan kendinize de bir şeyler alabilirsiniz.

cucky-kids-bayramlik-ic-5

Chuky Kids’te Bayram İndirimi
Chuky Kids’te Bayram indirimi devam ediyor. Tüm ürünlerde %10, %15, %20 indirim. Kız erkek, 0-14 yaş gurubuna hitabeden bütün ürünlerde indirim var. Rengarenk elbiseler, şık gömlekler, desenli veya düz renk tulumlar, kızlarımıza ve oğullarımıza göre pantolonlar…

cucky-kids-bayramlik-ic-3

Bayrama Özel Ürün Yelpazesi
Daha sayamayacağım bir çok çeşit ve yeni ürün. Gidip görülmesi şart. Chucky Kids’te bayrama özel ürün yelpazesi. Zaten ayda 2 kez vitrinini yenileyen mağaza bayram için çok özel seçimler yapmış.

cucky-kids-bayramlik-ic-2

Çocuklarınızla birlikte çok rahat alışveriş yapabileceğiniz bu mekan hiçbir yerin şubesi değil ve ayrıca şubesi de yok. Denizli’de tek.

cucky-kids-bayramlik-ic-1

Bayram Sürprizleri Bitmedi
Bayrama özel diğer bir kampanya daha var. 250 TL ve üzeri alışverişlerde sürpriz hediyeler sizleri bekliyor. Çocuklarımıza özel hediyeler görülmeye değer.

Yorumlar

haber   -  Bağlantı 2 Ağustos 2013, 12:20

Lise Kavşağı’nda Değirmenönü Camii karşısında…

saadet   -  Bağlantı 1 Ağustos 2013, 16:56

Chucky Kids yeri nerede ilk defa duydum. adresini belirtirmisiniz..

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı