DOSTEK Koleji Projeleriyle Başarıdan Başarıya Koşuyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DOSTEK Koleji Projeleriyle Başarıdan Başarıya Koşuyor

DOSTEK Koleji Projeleriyle Başarıdan Başarıya Koşuyor

Teknofest-2021 İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde DOSTEK Koleji’nin 10 projesi ilk elemeyi geçti. Denizli’nin çağın ve geleceğin beceriyle donanmış bireylerini yetiştiren ve ülkesine katma değer sağlayan okulu DOSTEK Koleji öğrencileri, geleceğin teknolojilerini üretiyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Haziran 2021 Perşembe, 13:17

İnsanlık Yararına Teknolijler kategorisinde; Seher İşkol Demirel danışmanlığında Adıvar takımı, Eyüp Fatih Özmen danışmanlığında Yenilmez DOSTEK takımı, yine aynı kategoride Mustafa İşbeceren danışmanlığında Yeniçeri takımı, Biyoteknoloji kategorisinde Serhan Demir danışmanlığında NOVA takımı, Tarım Teknolojileri kategorisinde Mustafa İşbeceren danışmanlığında Ongun takımı, Çevre ve Enerji Teknolojileri kategorisinde Engin Yılmaz danışmanlığında Sakalar takımı, Akıllı Ulaşım Teknolojileri Şakir Urkay danışmanlığında NAFİA takımı, Turizm Teknolojileri Kategorisinde; Ebru Erşan danışmanlığında Zeybek Gözü takımı, Tuğba Ömerceoğlu danışmanlığında Apollon takımı ve son olarak Çevre ve Enerji Teknolojileri kategorisinde Süleyman Tepeli danışmanlığında DOSTEK takımı ile 10 proje ilk elemeyi geçti.

Elde edilen başarıyla ilgili bilgi veren DOSTEK Koleji Okul Müdürü Sadi Öztekin, öğrencilerin projeler için müthiş bir özveri ile çalıştığını söyledi.

Öztekin, “Ne mutlu ki başarılarıyla emeklerinin karşılıklarını alıyorlar. Bu bizim için de geçerli ne mutlu ki böyle çalışkan öğrencilere sahibiz. Biz DOSTEK Koleji olarak üreten ve geleceği aydınlatan gençler yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Projelere çok önem veriyoruz ve ne gurur verici ki başarıyla dönüyoruz. Bu başarı bir ekip işi başta öğrencilerimize sonra tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve ayrıca Denizli OSB Müdürü ve Denizli OSB Yönetim Kurulu üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Finalde daha büyük başarılar bekliyor, okulumuza güveniyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Harita

İletişim

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji ve Anadolu Teknik Lisesi

ADRES: Organize Sanayi Bölgesi Ali Rıza Öztürk Caddesi No: 6 Honaz / DENİZLİ

TELEFON: 0 258 269 22 85 - 0 533 033 88 33

FAX: 0 258 269 19 17

Web: http://dostekkoleji.com

Sosyal Medya Hesaplarımız