250 öğretmene sertifika - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

250 öğretmene sertifika

250 öğretmene sertifika

PAÜ’de ‘İngiliz Dili Eğitimi Mesleki Gelişim Seminer Günleri’ yapıldı. Seminer sonrasında 250 İngilizce öğretmeni sertifikalarını aldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Haziran 2018 Cumartesi, 15:46

Pamukkale Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nun bu yıl ilk kez düzenlediği İngiliz Dili Eğitimi Mesleki Gelişim Seminer Günleri PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

PAÜ Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi öğretim üyeleri ve Yabancı Diller Yüksekokulu öğretim elemanlarının sunumları ile 21-22 Haziran tarihlerinde düzenlenen seminer günlerinde Yabancı Diller Yüksekokulu öğretim görevlileriyle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet okulları ve özel okullarda görev yapmakta olan İngilizce öğretmenleri de katıldı.

Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ve önümüzdeki yıllarda sürdürülmesi planlanan İngiliz Dili Eğitimi Mesleki Gelişim Seminer Günleri’ne katılan yaklaşık 250 İngilizce öğretmenine seminer sonunda sertifikaları Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Recep Şahin Arslan tarafından takdim edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı