Deneme sınavlarının sponsoru Büyükşehir - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Deneme sınavlarının sponsoru Büyükşehir

Deneme sınavlarının sponsoru Büyükşehir

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 2015-2016 Eğitim Öğretim döneminde gerçekleştirilecek TEOG, YGS ve LYS deneme sınavlarının maliyetini karşılayacak. Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim desteği için protokol imzalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Ekim 2015 Perşembe, 09:49

Denizlili öğrencilerin başarı seviyesini yükseltmek için düzenlenen protokol Denizli Valiliği’nde imzalandı. Protokol törenine, Vali Şükrü Kocatepe, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Milli Eğitim Müdür Vekili Ragıp Çelik katıldı.

Başkan Zolan, burada yaptığı konuşmada, her şeyin başının eğitim olduğunu vurgulayarak, “Çocuklarımızı geleceğe hazırlayabilmek için eğitime olağanüstü destek verip, bütçe ayırmak gerekiyor. Çocuklarımıza her türlü imkanı vermemiz ve seferberlik ruhuyla yaklaşmamız gerekiyor” dedi.

GELECEĞE KATKI SAĞLAMAK BİZİ MUTLU EDİYOR
Eğitimin sadece Milli Eğitim’in omuzlarına bırakılmaması gerektiğini anlatan Başkan Zolan, “Bugüne kadar aynı düşünceyle desteklerimiz oldu. Bugün de Milli Eğitim Müdürlüğümüzle imzaladığımız protokolle, çocuklarımızı sınavlara hazırlamak ve deneme sınavları yapılabilmesi adına bir sponsorluk anlaşması yapıyoruz. Burada hem deneme sınavı kitapçıkların basımı hem de bu işlerin sürdürülebilmesi için Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli olan desteği Milli Eğitim Müdürlüğümüze veriyoruz. İnşallah çocuklarımıza katkı sağlamış oluruz. İnşallah hayırlı olur. Çocuklarımıza ve tüm eğitim camiasına şimdiden başarılar diliyoruz. Ülkemizin geleceğine katkı sağlayabiliyorsak bizi en mutlu edecek husus bunlardır” dedi.

3 SINAV İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
Konuşmaların ardından eğitime destek protokolü imzalandı. Denizli Büyükşehir Belediyesi protokol ile 2015-2016 eğitim-öğretim yılında Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG), Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) için düzenlenecek deneme sınavlarının maliyetini karşılayacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı