REKLAMI GEÇ

Emniyet’ten YGS uyarısı

Emniyet’ten YGS uyarısı

Yarın, Denizli merkez ve Acıpayam’da 90 bina ve cezaevlerinde 23 bin 928 öğrenci YGS’ye girecek. Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, öğrencilerin geleceği açısından büyük önem taşıyan sınav için sessizlik uyarısı yapıldı.

/ DENİZLİHABER / 22 Mart 2014 Cumartesi, 10:53

YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) ülke genelinde 23 Mart Pazar günü saat 10:00’da yapılacak. Tüm adayların gelecekteki yaşamlarına yön verecek olan bu sınavın, her türlü müdahaleden uzak, huzurlu bir ortamda gerçekleşmesi için Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklama ile sessizlik uyarısında bulunuldu.

Açıklamada, “Sınav binaları çevresinde meydana gelebilecek aşırı gürültünün, bazı adayların dikkatini dağıttığı ve heyecana sebep olduğu önemle vurgulanmaktadır. Bu açıdan secim çalışması yapan siyasi parti ve bağımsız adaylar ile birlikte tüm vatandaşlarımızdan, gürültüye neden olacak, korna çalma, inşaat çalışması, hoparlörle yayın gibi eylemlerden kaçınmalarını rica eder, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Unutmayın; bu çocuklar hepimizin çocukları. Onlar başarılı olursa, Türkiye başarılı olacaktır. Kamuoyuna ve ilgililere saygıyla duyurulur” denildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı