eTwining Projeleri Geliştirme Tanıtımı Yapıldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

eTwining Projeleri Geliştirme Tanıtımı Yapıldı

eTwining Projeleri Geliştirme Tanıtımı Yapıldı

eTwinning Türkiye Ulusal Destek Servisi, 2019 çalışma planı kapsamında Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerinde eTwinning programına yeni başlayan öğretmenlere yönelik bilgilendirme toplantıları düzenledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Temmuz 2019 Pazartesi, 17:58

İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesinde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Okul Müdürü Hayrullah Akgün, Ulusal Destek Servisi Yetkilileri Turan Göre ve Ertan Kocabaş, Denizli eTwinning İl Koordinatörü Emrullah Sedat Südan, Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmenler Latife Çeri, Birsen Durmaz,  Pelin Bölükbaşı ve Elif Pelin Eriş ile programa yeni başlayan 50 öğretmen katıldı.

İki gün süren tanıtım toplantısında; eTwinning Ulusal Destek Servisi yetkililerince Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün misyonu, eğitim ve öğretimin teknoloji ile desteklenmesi, eğitim ve öğretim faaliyetlerinde bilişim teknolojileri ile bilişim ürünlerinin kullanılmasına yönelik yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler verildi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan ulusal ve uluslararası projeler tanıtıldı. eTwinning faaliyeti nedir, öğretmenler için kişisel ve mesleki gelişim fırsatları, eTwinning Live, Twinspace ve Portal Tanıtımı, iyi proje örnekleri konularında sunumlar yapıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı