Fikri Mülkiyet Hakları Temel Bilgilendirme Semineri - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Fikri Mülkiyet Hakları Temel Bilgilendirme Semineri

Fikri Mülkiyet Hakları Temel Bilgilendirme Semineri

Pamukkale Teknokent’te “Girişimcilik ve Fikri Mülkiyet Hakları Temel Bilgilendirme Semineri” yapıldı. Seminer, Pamukkale Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından, Teknokent Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Aralık 2018 Pazar, 12:00

Seminerde, Pamukkale Teknokent Genel Müdür Yardımcısı ve TTO Proje Yürütücüsü Doç. Dr. İlhan Küçükkaplan, “Girişimcilik Ekosistemi ve Teknoloji Transfer Ofisi Faaliyetleri” hakkında bilgi verdi.

Ardından Pamukkale TTO’nun TÜBİTAK 1601 Projesi kapsamında mentörlük hizmeti aldığı İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Atmosfer Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Girişimcilik Birimi Koordinatörü Burak Köle, “Girişimcilik Nedir, Girişimci Kimdir ve Özellikleri Nelerdir? Girişimciler İçin Önemli Bakış Açısı, Yalın Girişimcilik” konularında bilgi verdi; İYTE Atmosfer TTO Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Birim Koordinatörü Miray Karakuzu da “Fikri Haklar ve Patent Ön Araştırma” konularında bilgilendirme yaptı. Bilgilendirme semineri, soru-cevap bölümü ile sona erdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı