REKLAMI GEÇ

İnceoğlu’ndan Hayırseverler Ortaokulu’na bağış

İnceoğlu’ndan Hayırseverler Ortaokulu’na bağış

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesi’nde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan Hayırseverler Ortaokulu’na bir destek de hayırsever işadamı İsmail İnceoğlu’ndan geldi. Denizli eğitimine 100 bin lira bağışta bulunan Hayırsever İnceoğlu’nun ismi yaptırılacak olan okuldaki bir dersliğe verilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Şubat 2015 Cuma, 16:55

Denizlili hayırsever işadamlarının eğitime verdikleri destek devam ediyor. Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen protokol imza törenine Vali Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı İsmail İnceoğlu ile kardeşi Şükran Altıntaş katıldı.

Vali Şükrü Kocatepe,Hayırseverler Ortaokulu yapım kampanyası kapsamında Şükran Altıntaş Hanımefendi ve İsmail İnceoğlu hayırseverin katkıda bulunmak üzere valiliğe geldiklerini belirterek, “Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Denizlimizde eğitimin daha kaliteli ve fiziki olarak daha rahat ortamlarda yürütülebilmesi için katkıda bulunuyorlar. Ben kendilerinin kazanç ve ömürlerinin bereketli olmasını diliyorum” dedi.

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı İsmail İnceoğlu, Hayırseverler Ortaokulu’nun Denizli’ye hayırlı olmasını dileyerek, hayırsever vatandaşların yardımı ile yapılacak bu okula kendisinin de bir katkıda bulunuyor olmasından memnun olduğu söyledi.

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesi’nde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacaktır. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı