İş dünyası tecrübelerini öğrencilere aktardı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İş dünyası tecrübelerini öğrencilere aktardı

İş dünyası tecrübelerini öğrencilere aktardı

PAÜ’nün Girişimcilik Akademisi Tecrübe Paylaşımı etkinliği ile öğrencilere, iş dünyasından tecrübeler aktarıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Ağustos 2018 Çarşamba, 14:43

TÜBİTAK 1601 Üniversitelerde Girişimcilik Sertifika Programı Oluşturulması ve Yürütülmesi Projesi kapsamında yürütülen Pamukkale Üniversitesi Girişimcilik Akademisi Tecrübe Paylaşımı etkinliği Pamukkale Teknokent’te gerçekleştirildi.

Pamukkale Teknokent Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını Teknokent Genel Müdür Yardımcısı ve Proje Yürütücüsü Doç. Dr. İlhan Küçükkaplan gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasının ardından, Pamukkale Üniversitesi Girişimcilik Akademisi Tecrübe Paylaşımı etkinliği öğrencilere konuk katılımcıların girişimcilik ve iş dünyası hakkındaki tecrübelerini paylaşımları ile devam etti.

Etkinlikte sırası ile Pamukkale Teknokent firması TÜRKLAB İlaç Gıda Kozmetik Ar-Ge Laboratuvarı Genel Müdürü Faruk Demirkollu, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Başkanı, Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) ve Denizli Soroptimist Kulübü (DENSOR) Üyesi Aysun Nalbant, Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği (DESİAD) Başkanı İ. Okan Konyalıoğlu, DEGİAD Başkanı-GESİFED Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen, DEGİAD Geçmiş Dönem Bşk. ve DESİAD Üyesi Oktay Mersin, DEGİAD Genel Sekreteri Esra Kasapoğlu Ünlü, DESİAD Üyesi Ekrem Ateş ve Mehmet Altuntaş, DEGİAD Başkan Yardımcısı-GESİFED Yön. Krl. Üyesi Orçun Alptekin girişimcilik ve iş dünyası hakkındaki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı