REKLAMI GEÇ

Kasapoğlu da imeceye katıldı

Kasapoğlu da imeceye katıldı

Denizlili Hayırsever İşadamı Hasan Kasapoğlu, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesi’nde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever Kasapoğlu’nun ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2015 Pazartesi, 14:56

Protokol imza törenine Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Hasan Kasapoğlu katıldı.

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı Hasan Kasapoğlu, Denizlili hayırseverlerin yardımı ile yapılacak olan okulun önemine değinerek, “Biz de bu projede yer almak istedik. Böyle bir projede yer almaktan onur duyuyorum. Projenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Şükrü Kocatepe ise, “Hayırseverler Ortaokulu ile ilgili açılan kampanyaya İş adamımız Sayın Hasan Kasapoğlu’da bir derslik ile bize katkıda bulunuyor. Okulumuz toplamda 24 derslikli bir okul olacak. İnşallah hayırseverlerimiz ile bu okulu tamamlayacağız. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sağlıklı, hayırlı uzun ömürler diliyorum. İşlerinde de bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı