MEM’den ‘Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler’ Projesi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

MEM’den ‘Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler’ Projesi

MEM’den ‘Güçlü Adımlar Sağlam Çözümler’ Projesi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile GEKA arasında imzalanan “Güçlü Adımlar-Sağlam Çözümler” projesi kapsamındaki eğitimler başladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Ekim 2017 Salı, 11:13

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan, GEKA Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen “Güçlü Adımlar – Sağlam Çözümler” adlı proje ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde görev yapmakta olan personel “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” alıyor.

Eğitim programının açılışına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında, “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ile Ar-Ge birimi; sorun, paydaş, hedef ve stratejilerin belirlenmesi, mantıksal çerçevenin hazırlanması, faaliyet planı ve bütçenin hazırlanması ve projenin sonlandırılması gibi proje yönetimini oluşturan ana unsurlar hakkında yetkin hale gelecektir.  Ar-Ge biriminin projeler konusundaki başarısı hem Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kurum kalitesini arttıracak hem de maiyetindeki okullardaki yöneticilere ve öğretmenlere ilham kaynağı olacaktır. Midakademi’den Muhammed İsmail Dinçer Bey 5 gün süre ile Ar-Ge ekibi ile bir eğitim süreci geçirecek. Güzel bir süreç olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı