Öğretmenlerin promosyon sözleşmesi imzalandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Öğretmenlerin promosyon sözleşmesi imzalandı

Öğretmenlerin promosyon sözleşmesi imzalandı

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde ve bağlı okul/kurumlarda görevli personelleri kapsayan maaş promosyon anlaşması imzalandı. Öğretmenler maaşlarını ve promosyonlarını, ihaleyi kazanan Yapı Kredi Bankası’ndan alacak.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Ocak 2022 Salı, 14:31

Ziraat Bankası ile olan promosyon anlaşmasının 15 Şubat 2022’de sona erecek olması nedeni ile 23 Aralık’ta gerçekleştirilen maaş promosyon ihalesini en yüksek teklifi vererek Yapı Kredi Bankası kazanmıştı. Banka yetkilileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında maaş promosyonu protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Maaş promosyon sözleşmesi Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ile Yapı Kredi Bankası Bölge Müdürü  Mustafa Ekmekçi tarafından imzalandı.

Milli Eğitim Müdürlğü bünyesinde görev yapan personeli kapsayan maaş promosyon ihalesini tamamladıklarını belirten Ekici, “16 Şubat 2022 ile 15 Şubat 2025 yılları arası üç yıllık süreyi kapsayan promosyon ihalesi gerçekleştirilmiş ve en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası kazanmıştı.

Maaş promosyon ihalemizi birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımızın menfaatlerini en üst düzeyde gözetme esasına dayanarak sendika temsilcilerimizin de katılımı ile gerçekleştirdik. İhalede Yapı Kredi Bankası, ihaleye katılan bankalar arasında en yüksek teklif olan 7.760 TL teklifi vererek ihaleyi kazandı. Bugün banka yetkililerimizle bir araya gelerek maaş banka promosyon protokolümüzü imzalıyoruz. Eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İhale sürecinde göstermiş oldukları ilgi ve desteklerden dolayı sendikalarımız ile ihaleye katılan bankalarımıza da teşekkür ediyorum.

İmzaladığımız protokolle 15-20 Mart 2022 tarihleri arasında 7.760 TL’lik promosyon tutarı çalışanlarımızın hesabına tek seferde peşin olarak yatırılacaktır. İzin dönüşü veya ilk atama ile göreve başlayan personelimiz de bu imkandan yararlanacak” dedi.

Yorumlar

NİHAT TOPKARA   -  Bağlantı 13 Ocak 2022, 16:10

İLK DEFA ÇOK YUKSEK BİR PROMOSYON ALIYORUZ.EMEĞİ GEÇEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SÜLEYMAN EKİCİ’YE,YETKİLİ SENDİKA BAŞKANI FEYZULLAH ÖSELMİŞ’E VE DİĞER KOMİSYON ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı