REKLAMI GEÇ

PAÜ ile Er-Bakır arasında işyeri eğitimi protokolü imzalandı

PAÜ ile Er-Bakır arasında işyeri eğitimi protokolü imzalandı

PAÜ Teknoloji Fakültesi ile Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. üniversite-sanayi iş birliği ilişkilerini geliştirmek amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, işyeri eğitimi protokolü imzalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 18 Aralık 2021 Cumartesi, 12:00

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Teknoloji Fakültesi, PAÜ’nün sanayi ile olan iş birliklerine bir yenisini ekledi. Türkiye’nin alanında önde gelen firmalarından biri olan Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. ile işyeri eğitim protokolü imzalayan PAÜ Teknoloji Fakültesi’nin öğrencileri bu sayede teoride öğrendiği bilgileri yerinde uygulama yaparak pekiştirecek.

Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.’de gerçekleştirilen protokol törenine, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Nuri Ağdağ, Dekan Yardımcıları; Prof. Dr. Ö. Altan Dombaycı ve Doç. Dr. Sevilay Çetin, Teknoloji Fakültesi Üniversite Sanayi İş Birliği Temsilcisi Doç. Dr. İsmail Ovalı, Teknoloji Fakültesi Staj ve İşyeri Eğitimi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Engin Tan, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri; Doç. Dr. Sinan Aksöz ve Dr. Öğr. Üyesi Sidem Kaner katıldı. Toplantıda Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. adına ise Genel Müdür Macit Taşkın, Yönetim Kurulu Danışmanı Halil Göker, Ar-Ge Müdürü Orhan Akyüz, Teknik Grup Müdürü Bülent Tanrıkulu, İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Pakdoğan yer aldı.

Görüşmede, Teknoloji Fakültesi ile Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. arasında proje, danışmanlık, staj ve İşyeri Eğitimi, lisans ve lisansüstü tez çalışmaları ile laboratuvar altyapılarının kullanımı konularında iş birliği gerçekleştirmek üzere görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantının sonunda Teknoloji Fakültesi ile Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. arasında İşyeri Eğitimi protokolü imzalandı. İmza sonrası Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. Ar-Ge Merkezi ofis ve laboratuvarlarına ziyaret gerçekleştirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı