REKLAMI GEÇ

PAÜ’de etkinliklerle dolu bir hafta

PAÜ’de etkinliklerle dolu bir hafta

Pamukkale Üniversitesi, yine etkinliklerle dopdolu bir haftaya hazırlanıyor.

/ DENİZLİHABER / 27 Ekim 2009 Salı, 16:46

Bu yoğun haftada ilk olarak, 26 Ekim Pazartesi günü, PAÜ İletişim ve Radyo Kulübü, Kongre Kültür Merkezi’nde, PAÜ Sözlük ve PAÜ Radyo Tanıtım Konferansı’nı gerçekleştirdi.

Süheyl Batum, 28 Ekim’de PAÜ’de
28 Ekim 2009 Çarşamba günü ise Pamukkale Üniversitesi, tanınmış anayasa profesörlerinden Prof. Dr. Süheyl Batum’u ağırlayacak. Pamukkale Üniversitesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirilecek etkinlikte, Prof. Dr. Batum, PAÜ Kongre Kültür Merkezi’nde, “86. Yılında Cumhuriyetin Bugünü ve Yarını” konulu bir konferans verecek.

Cumhuriyet Balosu 20 Ekim’de
30 Ekim Cuma günü ise Pamukkale Üniversitesi’nde Cumhuriyet coşkusu yaşanacak. PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak Cumhuriyet Balosu’nda, PAÜ idari ve akademik personeli, seçkin konuklar yer alacak. Balonun sürpriz konuk sanatçısı ise Deniz Çevik olacak.

Mümtaz Soysal 2 Kasım’da konuk olacak
2 Kasım Pazartesi günü SAGEM tarafından düzenlenecek olan etkinlikte, anayasa profesörlerinin duayenlerinden Prof. Dr. Mümtaz Soysal, PAÜ’ye konuk olacak. Prof. Dr. Soysal’ın “Türkiye AB İlişkileri ve Kıbrıs” konulu konferansı PAÜ Kongre Kültür Merkezi’nde saat 14.00’de gerçekleştirilecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı