REKLAMI GEÇ

Umutları yeşertmek için TEMA’ya davet

Umutları yeşertmek için TEMA’ya davet

Pamukkale Üniversitesi Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, “Topluma Hizmet Uygulamaları” kapsamında “Umutları Yeşertiyoruz” temalı etkinlikle, herkesi yaşanabilir bir gelecek için TEMA gönüllüsü olmaya davet etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Aralık 2019 Salı, 17:59

Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dilek Uludağ Kodal koordinatörlüğünde, yüksekokul öğrencilerinden Kübra Dam ve Aysu Akın’ın katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı’nın (TEMA) kuruluşu ve gelişim süreci ile çalışmaları anlatıldı.

Etkinliğe, Tavas Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü, TEMA Vakfı Denizli İl Temsilcisi Prof. Dr. Gürkan Semiz, Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Doç Dr. Pınar İli, Öğretim Görevlisi Huriye Demirhan, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Pamukkale TEMA Sorumlu Başkanı Nesrin Buluş, yardımcıları Fazıl Çolak ve Köksal Güzey, TEMA vakfının ve meşenin önemini anlattı. Meşe tohumunun nasıl dikilmesi gerektiğini uygulamalı gösterildi.

Etkinlik sonunda katılımcılara günün anısına meşe yaprağı görünümlü tüy anahtarlık ve meşe palamudu hediye edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı