Yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili Vali Atik’ten - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili Vali Atik’ten

Yeni eğitim-öğretim yılının ilk ders zili Vali Atik’ten

2021-2022 eğitim-öğretim yılı, Gazi İlkokulu’nda düzenlenen töreni ile başladı. Yeni yılın ilk ders zilini Vali Ali Fuat Atik çaldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Eylül 2021 Pazartesi, 14:16

Eğitim-öğretim dönemi açılış törenine; Vali Ali Fuat Atik, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Şube Müdürü Affan Başbuğ, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayan programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici; “Bugün bizim için çok heyecanlı bir gün. Uzun bir aradan sonra kıymetli öğrencilerimize kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. İlimizde, sağlık konusundaki tüm tedbirler Sayın Valimizin himayelerinde alınmış bulunmaktadır. İki yüz bine yakın öğrenci ve öğretmenimizle bugün itibariyle eğitim-öğretim faaliyetlerine başlıyoruz. Akamete uğramadan sağlıklı, sıhhatli ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyor saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından 2021-2022 eğitim-öğretim yılı, Vali Atik’in ilk ders zilini çalması ile başlamış oldu.

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde sınıflarının yolunu tutan öğrencilerin ilk ders zili heyecanına ziyaret ettiği sınıfta ortak olan Vali Ali Fuat Atik, bugün başlayan yeni eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen, veli ve eğitimin tüm paydaşlarına hayırlı olmasını diledi.

Denizli’de 797 okulda 183.257 öğrencimiz ve 14.834 öğretmenimizle 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı