Yazar Karataş Final Okulları’nda - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Yazar Karataş Final Okulları’nda

Yazar Karataş Final Okulları’nda

Gazeteci-yazar Berrin Karakaş Denizli Final Okulları öğrencileriyle buluştu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 13 Nisan 2017 Perşembe, 14:10

Final Kültür Sanat Yayınları aracılığıyla minik okurlara ulaşan ”Ada’nın Saçları” adlı kitabın yazarı Berrin Karakaş 1. Sınıf öğrencileriyle kitap hakkında uzunca süren bir sohbet gerçeklştirdi.

Kitapta yer alan Elif ve bebeğinin hikâyesini, slayt gösterisi eşliğinde tekrar anlatan Karakaş ile Final’in minikleri keyifli saatler geçirdiler.

Yazara “Ada’nın Saçları” adlı kitabıyla ilgili sorular yönelten meraklı minikler söyleşi sonrasında da kitaplarını imzalatma imkanına da kavuştu.

Miniklere özellikle mucizelere inanmaları ve asla umutlarını kaybetmemeleri gerektiğiyle ilgili tavsiyelerde bulunan Karakaş, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından okuldan ayrıldı.

Okul Müdürü İpek Pulat Dönmez, Horace’nin “Mümkün olsaydı her karış toprağa buğday eker gibi kitap ekerdim” dediğini hatırlatarak, “Onun bu anlam yüklü sözünden hareketle öncelikle kitapları miniklerimize ulaştıran Final Kültür Sanat Yayınları’na ve çocukların yüreğine bu denli saf ve temiz duygularla inebilen Berrin Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı