DENİB Akademi’den müşteri bulma teknikleri - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB Akademi’den müşteri bulma teknikleri

DENİB Akademi’den müşteri bulma teknikleri

DENİB Akademi, ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri’ ve ‘Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği’ eğitimini gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Ağustos 2018 Cuma, 14:55

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak’ta ‘Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı’ nı gerçekleştirdi.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen “Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi”nde, Evrensel Pazarlama Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü yetkilisi Ceyhun Yeşilşerit tarafından; beklentiler, farkındalıklar, küreselleşme, yaygınlaşan teknoloji, uluslararası rekabetçilikte stratejiler, riskler, hedef pazar seçimi, pazar araştırması, stratejik kararı almak için temel bilgiler, ürün ve marka araştırması gibi konular sunulurken, eğitim katılımcısı firmalarının üretim ve satış süreçlerine yönelik çeşitli araştırmalar yapıldı.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen “Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı”nda ise; marka olmanın gerekliliği, katma değer farkı, markanın fonksiyonları, marka olma süreci, marka kişiliğini yaratmak ve kurumsal kimlik konularında katılımcılarla birlikte söyleşi gerçekleştirildi.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 4 Eylül tarihindeki “Dijital Liderlik Eğitimi” ile devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı