DENİB, Hazır Giyim Sektör Kurulu’nda söz sahibi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB, Hazır Giyim Sektör Kurulu’nda söz sahibi

DENİB, Hazır Giyim Sektör Kurulu’nda söz sahibi

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Başkanı Süleyman Kocasert, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesinde faaliyet gösteren Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu Başkan Yardımcılığına seçildi.

Engin Ünal / DENİZLİHABER / 8 Mayıs 2014 Perşembe, 17:01

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yapılan ihracatçı birlikleri seçimlerinin tamamlanmasının ardından, Türkiye İhracatçılar Meclisi TİM) bünyesinde oluşan Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu, İstanbul’da toplandı.

Görev dağılımının yapıldığı toplantıda, Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektör Kurulu’nun Başkanlığına İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Hikmet Tanrıverdi seçildi. DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ve Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre Kızılgüneşler ise başkan yardımcısı oldu.

Görev dağılımı sonrası değerlendirmede bulunan DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, “Geçen dönemde de DENİB, sektör kurulunun başkan yardımcılığı görevini üstlenmişti. Aynı görevin yeniden DENİB’e verilmesi gurur verici bir gelişme. Denizli, tekstil ve hazırgiyim ihracatında ülke ihracatından önemli pay alan bir şehir. Sektörün ihtiyaçlarını, problemlerini ve önceliklerini en sıcak hisseden bir kent. Dolayısıyla, sektör kurulunu çalışmalarına önemli düzeyde katkı sunabileceğimizi düşünüyorum. Geçen dönem olduğu gibi bu dönemde de hep birlikte sektörü en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı