REKLAMI GEÇ

DENİB’de akılcı konuşmayı öğrendiler

DENİB’de akılcı konuşmayı öğrendiler

DENİB AKADEMİ, “Profesyoneller İçin Akılcı ve Kısa Konuşma Sanatı Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 6 Mart 2018 Salı, 16:10

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitimi Zeycan Deniz Beyaz verdi. Beyaz, mevcut durum analizi, kendini anlayış biçimi, konuşmayı sabote eden kelimelerden kurtulmak, konuşma sırasında açılan parantezler, zihni odakta tutma, kelime dizini akışı, kısa ve net ifade kullanımı, muğlak ifadelerden uzaklaşma, anlaşılabilir olma, psikolojik etkenler, kişilik envanteri çalışması, konuşmayı yöneten tavırlar, amaçtan uzaklaşma, muhatapla senkronizasyon oluşturma, aynalama tekniği, dinleme, anlama, mesleki terminoloji kullanımı, ses tonu, nefes kontrolü, vurgu ve beden dili mesajları konularında bilgiler verdi.

Yoğun katılımlı eğitime ilişkin değerlendirmeler yapan TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, eğitime katılan kişilerin önemli bir kısmının pazarlama kökenli olmadığını belirterek, farklı departmanlarda görev yapan kişileri de eğitimde görmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

DENİB Akademi eğitimlerine 13 Mart 2018 tarihinde “Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı” programı ile devam edecek. Ünlü sanat ve devlet adamı Osman Hamdi Bey’in önemli bir eseri olan Kaplumbağa Terbiyecisi tablosu üzerinden gerçekleştirilecek olan eğitim programında, liderlik ve yöneticilik özelliklerinin nasıl olması gerektiği anlatılacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı