DENİB'DE EĞİTİM SÜRÜYOR - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DENİB’DE EĞİTİM SÜRÜYOR

DENİB’DE EĞİTİM SÜRÜYOR

DENİB Akademi ‘Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi’ni tamamladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2018 Cuma, 11:04

Denizli İhracatçılar Birliği’nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara Indus Consulting’den M. Efsun Yüksel Tunç tarafından kuşaklar, karakterler, kişilik renk analizi, ekip, ekip ruhu, ekip çalışması, hedeflere nasıl ulaşılır, mevcut durum analizi, rakip analizi, stres yönetimi, risk yönetimi, kriz yönetimi, misyon, vizyon, strateji, liderlik ve yöneticilik, güç ve etki, ekip performansı, motivasyon, güven ve süreklilik, ekip performansını artıran koçluk becerileri konularında teorik bilgiler verildi ve aynı zaman da yapılan uygulamalar ile katılımcılar interaktif olarak katıldı.

DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim firmaların yönetici, satış-pazarlama sorumlusu, işletme müdürü, üretim geliştirme mühendisi, insan kaynakları müdürü, endüstri mühendisi, mağaza bölge sorumlusu ve finansman müdürü görevinde kişilerin katılımıyla başarılı ve keyifli olarak tamamlandı.

DENİB Akademi programlarına, Denizli İhracatçılar Birliği ile Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Uşak’ta 10 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Nasıl İhracat Yapabilirim?” eğitimi ile devam edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı