Türk havlusu Çin fuarında - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Türk havlusu Çin fuarında

Türk havlusu Çin fuarında

Türk havlusu, kalitesi ve özgünlüğü ile uluslararası alıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Çin’in Guangzhou şehrinde gerçekleştirilen Kanton Fuarı’na, Denizli’den 20 firma katıldı. Türk havlusu rüzgarı bu kez Çin’de esti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Kasım 2017 Salı, 11:27

Her yıl Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere yılda iki defa Çin’in Guangzhou şehrinde gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Kanton Fuarı’na Denizli’den 20 firma katıldı. Küresel alıcıların buluşma noktası haline gelen fuarda üye firmaları sektör temsilcileri ile görüşme fırsatı buldu.

AYNI ANDA FARKLI KITALARDA
Turkish Towels, Çin Kanton Fuarı’nın düzenlendiği tarihlerde ABD’de düzenlenen Tenis Senyörler Dünya Kupası’nda Milli Takımı da yalnız bırakmamıştı. Böylece, aynı tarihlerde hem Amerika kıtasında hem de Uzakdoğu’da Turkish Towels’ın tanıtım faaliyetlerine devam edildi.

Bilindiği gibi, Mayıs ayında Turkish Airlines Euroleague Final Four organizasyonuna Turkish Towels markasıyla sponsor olan Denizli İhracatçılar Birliği, sosyal medya etkileşimleri de göz önüne alındığında 1 milyar kişilik kitleye ulaşmıştı. Turkish Towels markasının, tanıtım faaliyetleri önümüzdeki dönemde de prestiji yüksek etkinliklerde ve fuarlarda süreceği belirtildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı