Türk havlusu her yerde - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Türk havlusu her yerde

Türk havlusu her yerde

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Euroleague’de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four’da Denizli’de üretilen havluların kullanıldığını belirterek, “Türk havlusu her yerde” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Mayıs 2018 Pazartesi, 18:16

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu Turkish Airlines Euroleague’de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 18 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da bulunan Stark Arena’da gerçekleştirildi.

Temsilcimiz Fenerbahçe, Rusya’dan CSKA Moskova, Litvanya’dan Zalgiris ve İspanya’dan Real Madrid’in şampiyonluk için kıyasıya çekiştiği organizasyonu Real Madrid kazandı.

Bu sene ikinci kez Euroleague-Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, Final Four’da dört takımın kullandığı tüm havlular en üst kaliteyle Denizli’de üretildi.

Türk havlusunun marka bilinirliğinin artırılması amacıyla “Turkish Towels” markası altında yürütülen çalışmalar kapsamında, tüm dünya Türk havlusunu nihai tüketcisi tarafından da bilinmesi ve tercih edilmesi amaçlanıyor.

KAZANAN “TURKİSH TOWELS” OLDU
Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, böylesine büyük bir organizasyonda “Turkish Towels” markasının yer almasının heyecan verici olduğunu belirterek, “Bu sene ikinci kez Turkish Airlines Euroleague’de yer aldık ve Final Four’un sponsorlarından birisi olduk. Avrupa’nın en ünlü basketbolcularının sırtlarında Türk havlusunun yer alması hepimiz için büyük bir gurur kaynağı. Finaller tüm dünyada 100’ün üzerinde ülkede canlı olarak yayınlandı ve yaklaşık 500 milyon insan televizyonlardan maçları takip etti. İnanıyorum ki, bu proje Türk havlusunun markalaşma sürecinde bize çok büyük katkılar sunacak” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı