OSB, öğrencilerin yemek ve servis ücretlerini üstlendi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

OSB, öğrencilerin yemek ve servis ücretlerini üstlendi

OSB, öğrencilerin yemek ve servis ücretlerini üstlendi

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, bölgede bulunan 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören öğrencilerin öğle yemeği ve servis ücretlerini üstlendi. Eğitime verilen bu önemli destek ile ilgili olarak Vali Hasan Karahan’ın katıldığı törenle protokol imzalandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 10 Ekim 2017 Salı, 14:33

Valilik’te düzenlenen protokol törenine Vali Hasan Karahan, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu ile OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş katıldı.

Mesleki eğitime teşvikte eğitime verilen bu desteğin önemine işaret eden Vali Hasan Karahan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu başta olmak üzere tüm Bölge Müdürlüğü yönetimine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından protokol Vali Hasan Karahan ve Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu tarafından imzalandı. İmzalanan protokol çerçevesinde Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesinde bulunan 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören 295 öğrencinin öğle yemeği ve servis ücretleri Organize Senayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından karşılanacak.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

M.Abdülkadir Uslu

Yönetim Kurulu Başkanı

OSB Müdürü

Ahmet TAŞ

Organize Sanayi Bölgesi Müdürü

İletişim

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Adres: Yaşar Öncan Caddesi No: 1

Honaz - Denizli / TÜRKİYE

Tel: +90 258 269 10 02  

  Faks: +90 258 269 10 01  

  E-mail: dosb@dosb.org.tr

Önemli Telefonlar

İtfaiye : 110

Elektrik - Su - Arıza :187 & 269 25 91

Jandarma : 169 10 83