DTO Başkanı STK’larla buluştu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

DTO Başkanı STK’larla buluştu

DTO Başkanı STK’larla buluştu

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmalarını sürdürüyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Eylül 2018 Salı, 14:38

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, gündeme ve iş dünyasına ilişkin görüşmelerin yapıldığı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluşmalarını sürdürüyor.

MİMARLAR, DTO’YU ZİYARET ETTİ
TMMOB Mimarlar Odası Denizli Şubesi Başkanı Serdar Alayont ile yönetim kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret etti. Ziyarette kent ve ülke gündemi ele alındı.

GESİFED BAŞKANI NALBANT İLE GÖRÜŞTÜ
DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Güney Ege Sanayici ve İş Adamları Federasyonu (GESİFED) Başkanı Av. Aysun Nalbant ile yönetim kurulu üyeleri Melek Sözkesen ve Sedat Doğaç’ı da ağırladı.

DEGİAD BAŞKAN ADAYI URHAN’I KABUL ETTİ
Erdoğan’ı ziyaret edenler arasında DEGİAD Başkan Adayı Hakan Urhan ve ekibi de yer aldı. Urhan ve beraberindekiler, DTO Başkanı Erdoğan’a, amaçları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretin genel gündemi yaklaşan DEGİAD seçimleri oldu.

“DENİZLİ, BİZİM ORTAK PAYDAMIZ”
Ziyaretlere ilişkin değerlendirmeler yapan Erdoğan, konuklarıyla, birlikte hizmet etmeye çalıştıkları Denizli’yi konuştuklarını ve yaşadıkları şehir ile hemşerilerine dair çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Erdoğan, “Ortak paydamız Denizli’miz ile şehrimizde yaşayanlar ve iş dünyasına dair düşüncelerimizi paylaştık. Söz konusu Denizli olunca, hemşerilerimize fayda sağlayacak konulardaki projelerde her türlü iş birliğine açık olduğumuzu bir kez daha dile getirdik” dedi.

“KOMİTELERİMİZLE DE SÜREKLİ İSTİŞARE HALİNDEYİZ”

Erdoğan’ın aynı gün içindeki konuklarından biri de DTO 8. Meslek Komitesi’nden Selin Barman ile Hızır Torna Dekoratif Demir’in Sahibi Ziya Barman idi. Başkan Erdoğan, komitelerin iş dünyasının içinde bulunduğu durumu takip edip çalışmalarını yönlendirecek tespitle ve raporlar haline getiren önemli bir vazife gördüklerini, kendilerinin de meslek komiteleriyle sürekli istişare halinde bulunarak bundan azami faydalanmaya çalıştıklarını ifade etti. Barman Ailesi’nin nazarında DTO’nun meslek komitelerinde yer alan üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti; kolaylıklar diledi.

“EĞİTİM FAALİYETLERİ, ÖNCELİKLERİMİZDEN BİRİDİR”
Erdoğan, TED Denizli Koleji Genel Koordinatörü ve Kurucu Temsilcisi Fatih Canpolat ile Kurumsal İletişim Danışmanı Oya Demir’i de kabul etti. Ziyarette, derneklerinin Atatürk’ün 1925’te gösterdiği hedef doğrultusunda kurulduğunu anlatan Canpolat, DTO Başkanı Erdoğan’a Ulu Önder’in hüviyetinin yer aldığı bir tablo hediye etti. Başkan Erdoğan da konuklarına nezaketlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.

Erdoğan, “Eğitim bizim de önceliklerimizden. Çünkü iyi yetişmiş bireyler, daha büyük bir Türkiye’yi inşa edecekler. Eğitime yapılan yatırım, yarınlarımıza yapılan yatırımdır” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

 

dto-baskani

Uğur ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Meclis

Salih SARIKAYA

Meclis Başkanı

İletişim Bilgileri

Yönetim Kurulu Başkanı 295 00 10
Meclis Başkanlığı 296 00 15
Genel Sekreter 295 00 20
Genel Sekreter Yardımcıları 295 00 21 295 00 22
Personel ve Yazı İşleri Müdürlüğü 295 00 24
Ticaret Sicil Müdürlüğü 295 00 30
Hesap İşleri Müdürlüğü 295 00 40
Oda Sicil Müdürlüğü 295 00 45
Araştırma Geliştirme Müdürlüğü 295 00 50
Dış Ticaret 296 00 55
Basın ve Halkla İlişkiler 295 00 70 295 00 71
Kurumsal İletişim ve Organizasyon 295 00 75
Ege Bilgi ve Yenilik Merkezi (EBIC-EGE) 295 00 80
Bilgi İşlem 295 00 95
Santral Telefon 295 00 00
Faks 295 00 90