Tin, “Çıkış yolu ticari ahlak” - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tin, “Çıkış yolu ticari ahlak”

Tin, “Çıkış yolu ticari ahlak”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Ticaret Borsası’nın meclis toplantısına konuk oldu. Toplantıda Türkiye’nin bir ekonomik suikast girişimiyle karşı karşıya olduğuna dikkat çeken Milletvekili Şahin Tin, “Bu günleri tüm kesimlerin sağduyusu ve dayanışmasıyla atlatacağız. Üretici, satıcı, tüketici birbirinin hakkına riayet edecek, fırsatçılık yapmayacak. Şunu özellikle vurguluyorum; çıkış yolu ticari ahlakın tüm sektörlerde egemen olmasından geçiyor” dedi. Toplumun tüm kesimlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde…

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Eylül 2018 Salı, 16:05

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Ticaret Borsası’nın meclis toplantısına konuk oldu. Toplantıda Türkiye’nin bir ekonomik suikast girişimiyle karşı karşıya olduğuna dikkat çeken Milletvekili Şahin Tin, “Bu günleri tüm kesimlerin sağduyusu ve dayanışmasıyla atlatacağız. Üretici, satıcı, tüketici birbirinin hakkına riayet edecek, fırsatçılık yapmayacak. Şunu özellikle vurguluyorum; çıkış yolu ticari ahlakın tüm sektörlerde egemen olmasından geçiyor” dedi.

Toplumun tüm kesimlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduklarını belirten AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Tarım kesimi hükümet olarak büyük önem verdiğimiz sektörlerin başında geliyor. Tarımsal üretimi, milli üretim anlayışımızın temel taşı, kalkınmamızın da ana dinamiklerinden biri olarak görüyoruz. Sizi dinlemeye, sorun ve taleplerinize çözüm bulmaya geldik” diye konuştu.

“ÜLKEMİZE SUİKAST YAPMAYA KALKIŞTILAR”

Dövizin Ağustos ayında bir anda 7 liranın üzerine çıkmasını hem ekonomimize hem de ülkemize açık bir suikast girişimi olarak nitelendiren Milletvekili Şahin Tin, “ABD bu tutumuyla ülkemizin egemenlik haklarına bir saldırı gerçekleştirmekte. Yaşanan gelişmelerin temelini siyasi bir hamlenin oluşturduğu apaçık bir gerçek. Yıllarca darbelerle yönettikleri ülkemizi 15 Temmuzda mağlup edemeyince böyle ekonomi üzerinden siyasi yollara başvurup yeni saldırı metotları deniyorlar. Türkiye’yi döviz kuru ve gece yarısı operasyonlarıyla, ekonomik saldırılarla cezalandırmak istiyorlar. Ancak milletimiz artık dönen oyunların farkında. Bu ve benzeri saldırılara karşı milli bir duruş sergileyerek daha duyarlı yaklaşıyor. Bu noktada Finans kuruluşları önemli görevler düşüyor. Üretim çarklarını döndürmek zorundayız. Finans kuruluşlarımız zorluk değil kolaylık sağlamak durumunda. Faiz artırımı ise oldukça yüksek. Bununla ilgili de süratle yeni yollar aranıyor ve yeni stratejiler geliştiriliyor. Kaos ortamı oluşturulmaya çalışanlara karşı hep birlikte direnerek hak ettikleri cevabı vereceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı
 

Yönetim Kurulu

 

dto-baskani

Uğur ERDOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Meclis

Salih SARIKAYA

Meclis Başkanı

İletişim Bilgileri

Yönetim Kurulu Başkanı 295 00 10
Meclis Başkanlığı 296 00 15
Genel Sekreter 295 00 20
Genel Sekreter Yardımcıları 295 00 21 295 00 22
Personel ve Yazı İşleri Müdürlüğü 295 00 24
Ticaret Sicil Müdürlüğü 295 00 30
Hesap İşleri Müdürlüğü 295 00 40
Oda Sicil Müdürlüğü 295 00 45
Araştırma Geliştirme Müdürlüğü 295 00 50
Dış Ticaret 296 00 55
Basın ve Halkla İlişkiler 295 00 70 295 00 71
Kurumsal İletişim ve Organizasyon 295 00 75
Ege Bilgi ve Yenilik Merkezi (EBIC-EGE) 295 00 80
Bilgi İşlem 295 00 95
Santral Telefon 295 00 00
Faks 295 00 90