REKLAMI GEÇ

Denizli Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ihalesi Resmi Gazete’de yayımlandı

Denizli Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ihalesi Resmi Gazete’de yayımlandı

Denizli sanayisine yeni bir soluk getirecek makine üretimi yapılan organize sanayi bölgesi için geri sayım hızlandı. Altyapı işi 383 milyon liradan ihaleye çıktı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Eylül 2023 Pazartesi, 11:08

Denizli’de dağınık haldeki makine üreticilerini bir araya toplama ve üretimi nitelikli hale getirme amacıyla yeni bir organize sanayi bölgesi kuruluyor.

Uzun bir süreci geride bırakan Denizli Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi nihayet ete kemiğe bürünüyor. OSB’nin altyapı ihalesi bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı.

YAKLAŞIK 1 YILDA TAMAMLANACAK
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürüttüğü ihalede organize sanayi bölgesinin altyapısı yapılacak. Altyapı ihalesi, 383 milyon 363 bin 145 TL’den açılacak. Açık eksiltme usulüyle yapılacak. İhale kapsamında organize sanayi bölgesine ait yol, atık su, yağmursuyu, içme-kullanma suyu ve mekanik imalatlar yapılacak.

İhale, 21 Eylül günü saat 10.00’da Ankara’daki Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı binasında yapılacak. İşi alan firmaya noter sözleşmesinin hemen ardından iş teslimi yapılacak ve 15 Aralık 2024’e kadar bitirmesi istenecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı