Ev almak için acele etmeyin! DEYEF’i bekleyin - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ev almak için acele etmeyin! DEYEF’i bekleyin

Ev almak için acele etmeyin! DEYEF’i bekleyin

Denizli’nin en yeni en modern evleri Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı’nda (DEYEF) sahiplerini bekliyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Ocak 2018 Çarşamba, 15:44

Denizli son dönemlerde ülkemizin ve kentin en önemli konut ve ofis projelerine imza atan firmaların yapmış olduğu toplu yaşam alanlarıyla modern bir görünüme kavuşurken, İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. bu projeleri 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında düzenleyeceği DEYEF-Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı ile tek çatı altında topluyor.

“Düşlediğiniz Ev, Eviniz İçin Düşlediğiniz Her Şey” sloganı ile 15-18 Mart tarihleri arasında Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde (EGS Park Fuar Alanı) kapılarını açacak olan fuar şimdiden kentin en önemli organizasyonları arasında gündemdeki yerini aldı.

Aralarında Teknik Yapı Holding, Terzioğlu İnşaat, Eren İnşaat, Ege Yapı Birlik, ATS Gayrimenkul, Demirayak İnşaat, gibi onlarca firma en yeni konut ve ofis projeleriyle fuardaki yerlerini aldılar.

Deyef-Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı ev hayali kuranlar için fuar süresince Banka ve Finans Kuruluşlarıyla yapılan görüşmeler neticesinde düşük faizli anında kredi kullandırılması sağlanacak, yine katılımcı firmaların fuara özel ödeme ve vade seçenekleri alıcıların hayallerini gerçeğe dönüştürecek.

DENİZLİ GÜNDEMİNİN İLK SIRASINDA
İzgi Fuarcılık Ltd. Şti. firmasından fuara ilişkin yapılan açıklamada, “Deyef-Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında Denizli başta olmak üzere İstanbul, İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya gibi kentlerde devam eden yazlık-kışlık konut ve ofis projelerinin sergileneceği bir organizasyondur. İstanbul ve Ankara’dan sonra ilk defa Anadolu’da bir kentte düzenlenecek olan bu fuar ayrıca diğer sergilenecek olan ürün gruplarıyla da dünyada bir ilk olma özelliğine sahiptir. En yeni ve en modern konut ve ofis projelerinin yanı sıra mutfak ve banyo ürünleri, akıllı ev teknolojileri, aydınlatma, güvenlik ve bina otomasyon sistemleri, iç ve dış dekorasyon ürünleri, yapı ve inşaat malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan fuar şimdiden Denizli gündeminin ilk sırasına oturmuştur.

DENİZLİLİLER HAYALLERİNE BİR ADIM DAHA YAKLAŞACAK
İlk olarak 22 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında EGE TMF – 1. Ege Tekstil, Hazır giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarını Denizli’ye kazandıran firmamız Deyef – Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı ile de ikinci bir fuarı kente kazandırmış bulundurmaktadır. İlk fuarımızda olduğu gibi sektörün en iyilerinin yer aldığı fuar siz değerli Denizli yatırımcılarının beklentilerini karşılayacak bir içerikte ve kalitede olacaktır. Banka ve finans kuruluşlarıyla yapılan ortak çalışmalarla ev alacaklar için anında kredi, fuara özel faiz oranlarıyla kredi seçenekleri, yine katılımcı firmalarla yapılan işbirliğiyle fuarda özel indirim ve ödeme kolaylıklarıyla ev sahibi olma hayali kuran Denizlilileri hayallerine bir adım daha yaklaştırmış olacağız. İnşallah bu fuar sadece Denizli’nin değil tüm Türkiye’nin gündemine oturacaktır.

İNDİRİM VE SÜRPRİZLERLE DOLU BİR FUAR OLACAK
Bu arada özellikle Denizlili hanımların ilgisini çekecek olan mutfak ve banyo ürünler, bahçe ve peyzaj ürünleri fuarımızın en yeni ürün grupları olarak karşınıza çıkacaktır. Hafta içi 10.00 – 21.00 hafta sonu ise 10.00 – 18.00 saatleri arasında açık olacak fuarda sürpriz çekilişler, konserler ve özel lansman indirimleri sizleri bekliyor olacak. İl merkezi ve ilçelerden kamu Kurum ve kuruluşlarının mesai bitiminde, fabrikaların vardiya değişimlerinde ücretsiz servislerle ulaşım imkanı sağlanacaktır. Fuara 4 ay gibi bir süre olmasına rağmen Teknik Yapı ( İstanbul) , Ege Yapı Birlik ( Kuşadası )Terzioğlu İnşaat, Eren İnşaat, Demirayak İnşaat, ATS Gayrimenkul gibi yapı sektörünün lider firmalarının yanı sıra Doğaç Yapı, Yapıtaş, Büke Yapı, Vanucci Mutfak ( Çine Mobilya), TR Dekor, Pamukkale Boya, Seleron, EES Yapı Otomasyon Salman Asansör, Vega Elektrik Otomasyon, gibi evlerinizi yaşanabilir kılan onlarca firma ve marka şimdiden hazırlıklarına başladı.

FUAR MERKEZİ DENİZLİ
Ege ve Akdeniz havzalarının birleşimi, ülkemizin en büyük 8. İhracatçısı, yine Ege ve Akdeniz’in sanayi devi Denizli sayısı her gecen gün artan bu fuarlarla da İstanbul’dan sonra ülkemizin en önemli fuar merkezlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm Denizlilileri Deyef – Denizli 1. Emlak ve Yapı Endüstri Fuarında ağırlamaktan büyük onur duyacağız” denildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı