Kuruluş işlemleri tamamlandı, optikçiler oda oldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Kuruluş işlemleri tamamlandı, optikçiler oda oldu

Kuruluş işlemleri tamamlandı, optikçiler oda oldu

Gözlük sektöründe faaliyet gösteren işletmeleri aynı çatı altında toplayan sivil toplum kuruluşu resmin oluşturuldu. 16. Bölge Denizli Optisyenler-Gözlükçüler Odası kuruldu, kurucu başkanlığa Hasan Erişkin getirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Ekim 2019 Salı, 15:15

Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği Yönetmeliği’nin 24 Mayıs 2019’da yayınlanmasının ardından Afyonkarahisar’ı da bünyesine alan 16. Bölge Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın kuruluş çalışmaları tamamlandı.

Türk Optisyen-Gözlükçüler Birliği, 16. Bölge Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın kurucu üyelerini atadı. Oda Başkanlığı’na Hasan Erişkin getirilirken, Cihat Bamyacı, Taner Şahin ve Burcu İlksöz kurucu başkan yardımcısı, Özay Özkaya kurucu sekreter, Özkan arslan kurucu sayman, Halil İbrahim Karakoç da kurucu üye olarak görevlendirildi.

ATAMANIN ARDINDAN İLK TOPLANTI YAPILDI
16. Bölge Denizli Optisyen-Gözlükçüler Odası’nın kurucu yönetimi, atamanın yapılmasının ardından sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Dedeman Otel’de düzenlenen buluşmada odanın hedefleri ve çalışma stratejileri belirlendi. Afyonkarahisar’daki sektör temsilcilerine yönelik toplantının da önümüzdeki günlerde, bu kentte gerçekleştirileceği açıklandı.

“DAHA KALİTELİ HİZMET”
Oda demenin, mesleki anlamda birlik, beraberlik ve güç anlamını taşıdığını ifade eden Hasan Erişkin, “Maddi, manevi, psikolojik ve sosyolojik kazanım demektir. Birlik ve odamızın hem ülkemize, hem de şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Sağlık alanında daha nitelikli, daha kaliteli hizmet vermemizi sağlayacağına inandığımız bu birlikteliğin mesleğimizi daha itibarlı yerlere taşıyacağına inancımız tam” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı