REKLAMI GEÇ

Zeybekci, sanayicilerle buluştu

Zeybekci, sanayicilerle buluştu

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ile Denizli Sanayi Odası’nın yönetim kurulu üyeleri, kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda, kent ve ülke gündemine ilişkin konular ele alındı.

/ DENİZLİHABER / 28 Ekim 2009 Çarşamba, 17:30

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, sivil toplum örgütlerinin yönetimleri ile bilgi alışverişinde bulunmak ve taleplerini almak için gerçekleştirdiği toplantılarına devam ediyor. Başkan Nihat Zeybekci, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve odanın yönetim kurulu üyeleri ile Çamlık Ofis’te düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Kent ve ülke gündemine ilişkin konuların konuşulduğu buluşmanın ana maddesi, Denizli sanayisi ve içinde bulunduğu durum oldu.

Sohbet ortamında gerçekleştirilen toplantıda, sanayi sektörünün karşılaştığı sorunlara ilişkin çözümün, ortak akıl ile bulunacağının altını çizen Başkan Zeybekci, “Biz yerel yönetim olarak Denizlili sanayicilerin talepleri konusunda üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız” dedi.

Başkan Zeybekci, “Denizli için, bu ülke için çalışan sanayicilerimize yerel yönetim olarak destek olmaya devam ediyoruz. Zor bir dönemden geçildiğini biliyoruz. Bu dönemi atlatmanın yolu ise ortak akılla mümkün. Sanayi sektörünü temsil eden siz değerli yöneticilerin Denizli için sunacağı fikirler bizim için önemli. Kent yönetimini birlikte yapmak bu şehrin gelişimine büyük katkı sağlayacak. Denizli için çalışan, iyi şeyler olmasını isteyen siz sanayicilerimizin önerilerini bekliyoruz” dedi.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ise Denizli için atılan her türlü adımın yanında olduklarını ve her zaman olduğu gibi bundan sonra da fikir ve girişimleriyle Denizli’nin gelişimine katkı koyacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı