REKLAMI GEÇ

DENİB AİLESİ YEMEKTE BULUŞTU  

DENİB AİLESİ YEMEKTE BULUŞTU   

Denizli İhracatçılar Birliği yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve TİM delegelerinden oluşan DENİB ailesi, 2 Haziran Pazartesi günü, Denetim Kurulu üyesi Süreyya Çalışkan’ın ev sahipliğindeki yemekli toplantıda bir araya geldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Haziran 2014 Salı, 13:46

Denizli Valisi Abdülkadir Demir’in de katıldığı toplantıda, Denizli İhracatçılar Birliği’nin gündemindeki konular değerlendirilirken, DENİB Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli İhracatçılar Birliği yetkili organlarında tekstil dışındaki sektörlerden de temsilcilerin yer  almasıyla birlikte daha etkin hale geldiklerinin altını çizdi. Vali Demir’e, DENİB ailesinin davetine icabet ettikleri için teşekkür eden Kocasert, bundan sonra da farklı firmaların ev sahipliğinde dönem dönem bir araya geleceklerini ifade etti.

Vali Abdülkadir Demir de, Süreyya Çalışkan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, Denizli İhracatçılar Birliğinin çalışmaları ve faaliyetleri ile Denizlililerin çalışkanlığının ve üretkenliğinin çok güzel bir örneği olduğunu ifade etti. Demir, DENİB’in bundan sonra da Denizli’ye önemli katkılar sunan bir kurum olmaya devam edeceğinden şüphesi olmadığını vurguladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı