REKLAMI GEÇ

Denizli, Cankurtaran bölgesinde yol çalışması nedeniyle trafik tek şeritten verilecek

Denizli, Cankurtaran bölgesinde yol çalışması nedeniyle trafik tek şeritten verilecek

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Denizli-Antalya ve Muğla yönünde, Cankurtaran bölgesinde yol çalışması nedeniyle trafiğin tek şeritten verildiği uyarısını yaptı. Emniyet, bayram boyunca da yol çalışmasının devam edeceğini açıkladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Nisan 2024 Perşembe, 10:08

Denizli’nin en önemli karayollarından Antalya-Muğla istikametinde yol çalışması başlatıldı. Denizli Emniyet Müdürlüğü, Tunç petrol ile Tavas makası arasında kalan bölgedeki 2 kilometrelik alanda yol çalışması yapıldığını belirterek sürücülerin dikkatli olmasını istedi.

Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklama şöyle:

“İlimiz Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında bulunan, Denizli- Antalya Karayolu; Tunç Petrol ile Tavas Köprülü kavşağı arasında Antalya istikametinden Denizli istikametine doğru bölünmüş yolun yaklaşık 2 kilometrelik alanında Karayolları Genel Müdürlüğünce yol çalışması yapılmaktadır.

Antalya-Denizli istikametinde yapılan yol çalışması sebebiyle trafik akımı geliş ve gidiş çift yönlü olarak Denizli-Antalya istikametinden sağlanacak olup yol çalışmalarının Ramazan Bayramı tatili süresince de devam edeceği bildirilmiştir.

Bayram tatili ve yapılan yol çalışmalarından dolayı bölgede oluşabilecek trafik yoğunluğu ve zaman kaybına karşı vatandaşlarımızın hazırlıklı ve duyarlı olması, sürücülerimizin çalışma alanında dikkatli seyir etmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları büyük önem arz etmektedir.”

Yorumlar

Zeki YILDIZ   -  Bağlantı 5 Nisan 2024, 11:04

Bu Yol 1989’da açıldı. O günde bu yana ara ara inşaatlar yapıldı hala bitmedi. Kontrolü yapılmamışlığın sonucu yapılmayan menfezlerin oluşturduğu yol kayması, sıcak asfaltla inşallah son bulacak. Acaba ne zaman ?

mehmet   -  Bağlantı 4 Nisan 2024, 16:27

çalıştıklarını nasıl gösterecekler

Ramazan Arıkan   -  Bağlantı 4 Nisan 2024, 12:20

15 yıldır bitmeyen bu yol bayram çalışmasıylamı bitecek.Karayolları bitirin artık şu yolu.Sizde kurtulun bizde kurtulalım.

Mehmet Zeytin   -  Bağlantı 4 Nisan 2024, 11:13

Mutlaka bayram yoğunluğunda yapmaları lazımdı bu işi şaşırtmadılar.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı