REKLAMI GEÇ

İlçeler artık ‘155’ diyecek

İlçeler artık ‘155’ diyecek

Denizli İl Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, 1 Ağustos’ta hizmete girecek olan Beyağaç ve Babadağ polis teşkilatlarının ardından Baklan’da da yakın bir zaman içerisinde emniyet teşkilatının kurulacağını söyledi

/ DENİZLİHABER / 29 Temmuz 2008 Salı, 00:00

Denizli Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan, İçişleri Bakanlığı’ndan gelen talimat doğrultusunda ülke genelinde bütün ilçe merkezlerinde Emniyet Teşkilatı kurulacağını söyledi. Müdürlük bünyesinde çekilen personel sıkıntısı nedeniyle daha önce karar alınmış olmasına rağmen Babadağ, Beyağaç ve Baklan’da teşkilat kuramadıklarını söyleyen Erkan, İçişleri Bakanlığı’nın 2008 yılı içerisindeki personel takviyesinin ardından Babadağ ve Beyağaç’ta polis teşkilatlarının kurulduğunu ve 1 Ağustos’ta hizmete açılacağını söyledi.

Baklan’da açılacak olan emniyet teşkilatının yerinin tespit edildiğini ve buradaki teşkilatın da en kısa süre içerisinde hizmete açılacağını söyleyen Erkan, “163 yıllık tarihi boyunca milletine ve devletine hizmet vermekten onur duyan Emniyet Teşkilatı, ilimizdeki teşkilatlanmasını tamamlayacak. İlçelerimizde açılan ve açılacak olan tüm teşkilatlarımızın hazırlık aşamasında İl Özel İdaresi başta olmak üzere kaymakamlık, belediye bölge halkımızdan çok büyük destek aldık. Bugüne kadar bu ilçelerimizde kusursuz hizmet veren Jandarma Teşkilatı’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Erkan, Emniyet Teşkilatı’nın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkın desteğine ihtiyaç duyacağını belirterek, “Vatandaşlarımız özellikle şüpheli bir husus gördüklerinde, 155 Polis İmdat hattını aramalıdır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı